Sayfa 79/975 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 625 - 632 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1.17 destekte durdum durdum durdum ne güzel verdi verdi verdi... Bakalım yarın ne olacak ? Piyasayı bozan biz değiliz THYAO sonuçta .

2. HDFGS gerçeği. Şu sıralar daha dikkatli ve derin bakmak lazım. Her gün aynı oyun oynanıyor ama dışarıdan bakarsan anlaşılmıyor. Bizim bu patronlar aracı kurum işinden veya işleyişinden anlarlar mı acaba desem. Cevap soru, soru cevap içinde olur mu ?
    6 aylık bilanço papaza kurban gitti, 9 aylığı kur yedi, 12 aylıkta sıra bende

Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    HDFGS gerçeği. Şu sıralar daha dikkatli ve derin bakmak lazım. Her gün aynı oyun oynanıyor ama dışarıdan bakarsan anlaşılmıyor. Bizim bu patronlar aracı kurum işinden veya işleyişinden anlarlar mı acaba desem. Cevap soru, soru cevap içinde olur mu ?
    6 aylık bilanço papaza kurban gitti, 9 aylığı kur yedi, 12 aylıkta sıra bende

1.10 beklıyorum ben prenses

4.  Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Seans açıldığında tepkiden belli olur . Ben eksi kapatacagini dusunuyorum ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Perşembenin gelisi carsambadan bellidir . Sonuc :yuzde 1.68 asagi .15 ten donmezse 1.10 YTD .

5.  Alıntı Originally Posted by den202020 Yazıyı Oku
    Perşembenin gelisi carsambadan bellidir . Sonuc :yuzde 1.68 asagi .15 ten donmezse 1.10 YTD .

Işte burda bende koptum artık 🤣

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Işte burda bende koptum artık 🤣

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.
    Kopmak bedava insllah zaman beni hakli cikarmaz. Sonucta duserse bn de zarar etcem

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    1.10 beklıyorum ben prenses
    Herşey mümkün ben kenardan izliyorum.

8. Şu iş bank satışı bi bıraksa güzel olacakta. Gerçi al takke ver külah ta olabilir YF ile çünkü bi kaç kere bugün ki ve bugüne benzer miktarlar oldu. Al satlari ters korelasyon olan.

Sayfa 79/975 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •