Sayfa 814/975 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Yok yahu amma şüpheci olmuşsunuz adam al sat yapmış sonunda da 500.000 artıyla günü kapatmış ve payı 16 küsür den 17 küsür e çıkmış.
    Hars bey öyle değil işte bir hedef girişim var , bir hedef finansal var birde hedef kuzey serbest fonu var.

2. Dayının dediği doğru bunu girişim geri alım olarak almadı hedef finansal aldı... (Yanılmıyorsam)
    Yani bambaşka şeyler.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Zaten yazdıklarımın doğruluğunu bende bilmiyorum. Bana uyup alım satim yapmayın.

3. Ok. O zaman ben sustum

4.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Ok. O zaman ben sustum
    Estağfurullah yanlisimda olabilir.

5. arkadaşlar hissede eski olan kimse yorum isticem ,bu hisseye girmeyi düşünüyorum fiyatlar düşmüşken kademeli almak istiyorum deneyimli biryim ama her tahtanın havası farklıdır ,tavsiyeler beklicem,hayırlı kazançlar cümlemize...

6.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    arkadaşlar hissede eski olan kimse yorum isticem ,bu hisseye girmeyi düşünüyorum fiyatlar düşmüşken kademeli almak istiyorum deneyimli biryim ama her tahtanın havası farklıdır ,tavsiyeler beklicem,hayırlı kazançlar cümlemize...
    Açıkçası kimse tavsiye vermez diye dusunuyorum eskiye dönük yazıları okursanız fikir sahibi olursunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    500 bin lot daha hokus pokus yapılarak alınmış bunu patron kendine almış

hisse geri alımla alakası yok , haberi ben böyle yorumladım

hisse geri alım haberleri farklı geliyordu

hısse geri alım haberinde payların geri alınması diye haber geliyordu

dünkü alım satım diye geldi

19 Mart 2020 tarihinde Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar gereğince;
    27 Mart 2020 tarihinde, 480.000 adet hisse alımı ağırlıklı ortalama 1.703 TL fiyattan tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/833072

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    hısse geri alım haberinde payların geri alınması diye haber geliyordu

dünkü alım satım diye geldi

19 Mart 2020 tarihinde Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar gereğince;
    27 Mart 2020 tarihinde, 480.000 adet hisse alımı ağırlıklı ortalama 1.703 TL fiyattan tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/833072
    Dayı bu haberler neden doğru düzgün kimin aldığını açık açık yazmazlar anlamıyorum..

Ben baktım dayı kap haberi gördüm hedef finansal almis diye yanlışta olabilir eve geçince atarım o haberi doğru mu yanlış mı anladım a n karar verirsin ..

Sayfa 814/975 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •