Sayfa 818/975 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Günaydın herkese , yaklaşık 6 ay dır bu hisseyi taşıyorum ve genelde hemen hemen hergün foruma girip mesajları okuyorum. İlk kez yazmak için üye oldum çünkü emeğine saygı duyduğum BDAYIM’a baş sağlığı dilemek ve kendisinin yorumlarını takip ettiğimi söylemek istedim. Ayrıca Komutan Logar sende sağolasın.

2.  Alıntı Originally Posted by Finansal Medya Yazıyı Oku
    Günaydın herkese , yaklaşık 6 ay dır bu hisseyi taşıyorum ve genelde hemen hemen hergün foruma girip mesajları okuyorum. İlk kez yazmak için üye oldum çünkü emeğine saygı duyduğum BDAYIM�a baş sağlığı dilemek ve kendisinin yorumlarını takip ettiğimi söylemek istedim. Ayrıca Komutan Logar sende sağolasın.
    Estağfurullah dayının çırağı olamayız ama yinede teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by Finansal Medya Yazıyı Oku
    Günaydın herkese , yaklaşık 6 ay dır bu hisseyi taşıyorum ve genelde hemen hemen hergün foruma girip mesajları okuyorum. İlk kez yazmak için üye oldum çünkü emeğine saygı duyduğum BDAYIM’a baş sağlığı dilemek ve kendisinin yorumlarını takip ettiğimi söylemek istedim. Ayrıca Komutan Logar sende sağolasın.

çok teşekkür ederim , yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana .

4. Belki bugün 1.83 u kirarsa ki kiracaktir diye düşünüyorum tavana dokunabilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Benim sallamasyonlarimdan biridir. Tutarsa ben bildim derim o ayrı

5. Bu işin saat 17:30-18:00 arası var ben umutluyum

6. Beyler bir tebrigi şimdiden hakettigimi düşünüyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Beyler bir tebrigi şimdiden hakettigimi düşünüyorum..

tavan olmadan olmaz komutan

8. Dayı vurduralim arkadan olmadı yoksa tavan yapacagi yok.

Sayfa 818/975 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •