Sayfa 858/975 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Birilerinin işi de zor be seykimi taban yap ideasi ve Infoyu tavan yap hdfgsyi baskila ve bunları bir güne sığdır.

ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

2. infoyu tavan yaptığı gibi hdfgs'nin de tavan olduğu günleri görürmüyüz ki...?

3. Seykim'i İdeas'ı Info'yu götürdüğü yerler ortada. Hedef Portföy'ün yönettiği Kuzey ve Doğu adlı fonların getirileri muazzam ve 2020 yılının en başarılı fonları.
    Gelen ilk çeyrek bilançosunda Hedef Kuzey fonunun elinde Hdfgs'nin %12 hissesinin tamamını satması, halka açıldığın %80'nin üzerine çıkmasına sebep oldu. Umarım patron bir gün Güler'de yapılanların bir benzerini bize yaşatır ( halka açıklık %98 ) tabi tatlı taraflarını

4.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    infoyu tavan yaptığı gibi hdfgs'nin de tavan olduğu günleri görürmüyüz ki...?
    Hedefimiz o. Bir miktar Soda sanayii bozup geldik. Büsbüyük firmalar da baskılanıp karı iç ediliyor. Soda 400 milyon ilk çeyrek karı açıklamış biz zarar ettik. Bari dedik eski göz ağrımıza gidek. Hiç değilse durup durup bir ara hareketleniy onu yakalariz. Hem ucuz da bu fiyatlar...

5. Arkadaşlar ben tamamını verdim ama bana göre muhteşem bir hisse 6 olsa zerre şaşırmam. Kalan arkadaşlara kolay gelsin. Bir laf varya "Benden alanda kazansın inşallah"

6.  Alıntı Originally Posted by bozoes26 Yazıyı Oku
    Hedefimiz o. Bir miktar Soda sanayii bozup geldik. Büsbüyük firmalar da baskılanıp karı iç ediliyor. Soda 400 milyon ilk çeyrek karı açıklamış biz zarar ettik. Bari dedik eski göz ağrımıza gidek. Hiç değilse durup durup bir ara hareketleniy onu yakalariz. Hem ucuz da bu fiyatlar...
    hakkımızda hayırlısı olsun diyelim...

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben tamamını verdim ama bana göre muhteşem bir hisse 6 olsa zerre şaşırmam. Kalan arkadaşlara kolay gelsin. Bir laf varya "Benden alanda kazansın inşallah"

forumun en renkli kişiliklerinden biriydiniz komutan...desenize size göremeyeceğiz artık...

8.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    forumun en renkli kişiliklerinden biriydiniz komutan...desenize size göremeyeceğiz artık...
    Yok arada uğrarım dayiyi burada buluyorum çünkü

Sayfa 858/975 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •