Sayfa 885/975 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 25 milyon tl kâr çok iyi...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bilanco hissede olan herkese hayırlı olsun

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İşte arkasına bir rüzgar daha aldı..
    Bugün endeks çökmese daha güzel kapatırdı.1.100.000 tabanı yedi bitirdi fırladı gitti.Ancak endeks çöktü..
    Fade tavanlara devam..
    Bilanço müthiş ve devamı gelir..
    Seykim kimya kıpraşıyor o da kar yazacak..
    Hedef gayrimenkul 40 milyonluk sermaye o bebek şirketide borsaya hazırlıyorlar..
    PİYASA DEĞERİ VE FK OLARAK girişimler içinde EN UCUZ KALANI BU HİSSE..
    Son 2 gün dinlendi diyelim..
    İnşaallah yarın yoluna devam edecektir..
    Asla YTD...YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hedefin kendi içinde özel fonu var. İstediği fiyata gelince büyük karlar ile satıp beklemeye geçiyor. Bu nedenle hisseyi alırken endişe ediyorum. Zamanında satabilmek te gerekiyor. İştirakleri çok güzel tabi. Sorun güven vermesinde bence.

5. Cuma günkü hisse işlemlerini sürekli takip ettim.Kademelerini anlık izledim..
    Bakın cuma ne oldu???
    Tabana yığılan 1.3 milyon lot endeksinde toparlanmasıla eridi gitti.Taban çözüldü hisde 4 lere kadar tepki verdi..
    Sonra yine tabana hareket sonra yine 3.9x lara tepki..
    Saat 4 den sonra birileri3.92 ye 284000 lot satış koydu.Muhtemelen elinde kalın lotlar olan acemi yatırımcılar.Bunu nereden anladım peki..Anlatayım..
    Bu kalın lotu gören tahtacı bu hisseleri aşağıdan istedi hisseye bastı.3.80 lere getirdi ve satış kademesi 3.83 lere geldi.Yani acemilerin acelesi vardı..
    Bu arada 280 bin lotlar arada tırtıklandı satış kademesi 180 bin lere kadar düştü..
    Bu arada endeks müthiş ralli yapınca satışakonulan kalın lotları sildiler..
    Hisse yine fişekledi.3.9X lara yine geldi ama sonra 180 bin lotluk kalın satış yine çıkıverdi..
    Yine hisseye bastılar..
    Kapanış 3.81 OLMUŞTU..Ama bizim acelesi olanlar karanlık odada ellerinde kalanların hepsini sattılar.kapanış 3.70 oldu..
    Kademeler 3.83 e kadar bomboş kaldı.YANİ HİSSEDEKİ BU ACELECİ DAVRANAN kişi veya kişiler acemice iş yaparak hisse fiyatını altüst etti..
    Tahtacıda tabana yakın bu lotları almış oldu..
    PAZARTESİ HİSSE BU BOŞLUKLU DÜŞÜŞÜ GERİ ALACAKTIR..
    Bu hisse spekülatif olarak yükselmedi..
    ONUN İÇİN TABAN TABAN GİTMEZ..
    Unutmayın sürekli milyon tabanları kaldırdılar..
    Şirket hala ucuz..
    Fade devam..
    Bilanço iyi..
    Sadece sert yükselişlerin düzeltmesi oldu..
    Felaket tellallarına bakmayın..
    ASLA YTD..

6.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Cuma günkü hisse işlemlerini sürekli takip ettim.Kademelerini anlık izledim..
    Bakın cuma ne oldu???
    Tabana yığılan 1.3 milyon lot endeksinde toparlanmasıla eridi gitti.Taban çözüldü hisde 4 lere kadar tepki verdi..
    Sonra yine tabana hareket sonra yine 3.9x lara tepki..
    Saat 4 den sonra birileri3.92 ye 284000 lot satış koydu.Muhtemelen elinde kalın lotlar olan acemi yatırımcılar.Bunu nereden anladım peki..Anlatayım..
    Bu kalın lotu gören tahtacı bu hisseleri aşağıdan istedi hisseye bastı.3.80 lere getirdi ve satış kademesi 3.83 lere geldi.Yani acemilerin acelesi vardı..
    Bu arada 280 bin lotlar arada tırtıklandı satış kademesi 180 bin lere kadar düştü..
    Bu arada endeks müthiş ralli yapınca satışakonulan kalın lotları sildiler..
    Hisse yine fişekledi.3.9X lara yine geldi ama sonra 180 bin lotluk kalın satış yine çıkıverdi..
    Yine hisseye bastılar..
    Kapanış 3.81 OLMUŞTU..Ama bizim acelesi olanlar karanlık odada ellerinde kalanların hepsini sattılar.kapanış 3.70 oldu..
    Kademeler 3.83 e kadar bomboş kaldı.YANİ HİSSEDEKİ BU ACELECİ DAVRANAN kişi veya kişiler acemice iş yaparak hisse fiyatını altüst etti..
    Tahtacıda tabana yakın bu lotları almış oldu..
    PAZARTESİ HİSSE BU BOŞLUKLU DÜŞÜŞÜ GERİ ALACAKTIR..
    Bu hisse spekülatif olarak yükselmedi..
    ONUN İÇİN TABAN TABAN GİTMEZ..
    Unutmayın sürekli milyon tabanları kaldırdılar..
    Şirket hala ucuz..
    Fade devam..
    Bilanço iyi..
    Sadece sert yükselişlerin düzeltmesi oldu..
    Felaket tellallarına bakmayın..
    ASLA YTD..

Sayın Fibonacci, 3.70'te o kalının hisselerinin tamamı satılmadı.157 bin lot satışta kaldı. Bence bu lotları satmaya çalışanın tek amacı hissenin çıkışına engel olmaktı. O lotlarla sürekli baraj kurdu. Taban kapatması için de en son 3.70'e kalan 157 bin lotu koydu.

7. Sayın FİBONACCİ, cuma gününe ait teoriniz sanırım tutmadı. İzliyoruz bakalım ne olacak. Bende alım için bakınıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın FİBONACCİ, cuma gününe ait teoriniz sanırım tutmadı. İzliyoruz bakalım ne olacak. Bende alım için bakınıyorum.
    Sn kızıldağ..
    Bugün yine canlı bakıyorum..
    Geçen hafta olduğu gibi çok sığ ve hacimsizce devre kesti.22 yıllık borsadayım ancak elimdeki hisselerde hiç böyle bir olaya rastlamamıştım..
    Yani haber olmadan bu kadar az lotla sert salmaları çok ilginç..
    Demekki millet iyice ürkmüş..
    Bugün hisse dengeleniyor gibi.Spekülatif şişen bir hisse değil.O yüzden rahatım.Benim maliyet çok düşük...
    Arkasındaki hikaye çok iyi olduğu için tutmaya devam edeceğim..
    Bilançosu göreceli çok iyi..
    Pandemi dönemi sektörlerini bünyesinde bulunduruyor..
    Kimyada SEYKİM..Halka açık..
    Gıdada FADE..Tavanlarla halka açık..
    Gayrimenkule el attılar.Büyüttükleri gayrimenkul geliştirme şirketi var..
    Büyüyecek bir şirket.Ufak bir holding gibi bakıyorum..
    Şu ortamda bu PD ve FK da başka cazip hisse bulamadım..
    Hikayeleri ve cazip çarpanları bana hisseyi tutmamı söylüyor..
    Tecrübeyle sabittir ki orta ölçekli büyüyen iyi şirket her zaman yeniden zirvelerini test ediyor...
    ASLA YTD..

Sayfa 885/975 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •