Sayfa 899/975 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Şirketimizin 06.10.2020 tarih ve 20 sayılı toplantısında;

Şirketimizin girişim yatırımı olarak iştirak ettiği İdealist Danışmanlık A.Ş. paylarından 264.241 adedinin girişim sermayesi yatırım portföyünden çıkarılarak diğer portföy yatırımlarına aktarılmasına oy birliği ile karar verildi.

SEYKM de de bu haberi gönderdikten 10 gün sonra özel emirle 1,5 milyon mal vermişti... Anlaşılan İDEAS tan da çıkışları devam edecek gibi...

2. Kimseler yok mu burada hiç yorum yok.

3. Buradayız...
    şirketin yatırımı çok, eski zirvesini altı, trend güzel....
    sabırla bekliyoruz kopmasını.

4. Eskiden alıp uzun süre beklerdim. Şimdi günlük , haftalık bile iyi kazandırıyor. Bereketli olsun.

5. Bilişim ve yazılım sektöründe faaliyet gösteren Innovance Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Yazılım Geliştirme İnşaat ve Otomotiv LTD. ŞTİ.(Innovance)'ne girişim yatırımı yapılmasına ilişkin sözleşme imzalanmıştır.

Sözleşme uyarınca; "Innovance" şirketinin tür değişikliği işlemlerinin tamamlanmasına müteakip sermayesinin %30'una iştirak etmek suretiyle 24.000.000.-TL girişim yatırımı yapılacaktır.

Şirket son aylarda iştiraklerinden karını güzel realize edip nakit olarak dışarı çıkardı.

Bu nakitle de yukarıda göründüğü gibi güzel ortaklıklar aramaktadır.

3.Ç karı inşallah 35 milyon TL üstü olacaktır.

Syg.

6. Son kalanlari ( cok az kalmisti ) bugun verdim umarim benden alanda kazanir hisse halen cok ucuz trendi bozmadi ytd ... keske imkan para olsa bekleyebilseydim ancak ucuz hisse cok para az .... herkese bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Ben bugun kademeli satmaya basladim , herkese iyi haftalar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yerine ne aldınız ysda alacaksınız. Ben daha yolu var diye düşünüyorum. Hatta biraz geri cekilirse alma planım var

8. Minimum 2021 ocak sonuna kadar tutmak sarti ile Tborg aliyorum kesinlikle ve kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir sordunuz onden soyledim sizden ricam bilancosuna faaliyet raporuna hikayesine bakmadan kimsenin yorumuyla hisse almayin ytd iyi hafta sonları
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Yerine ne aldınız ysda alacaksınız. Ben daha yolu var diye düşünüyorum. Hatta biraz geri cekilirse alma planım var

Sayfa 899/975 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •