Sayfa 907/975 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sermaye artırımı ne zaman gerçekleşir acaba?

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    9:40-9:54 arası karanlık odada tavandayken hisse 9:55'te neredeyse nötr açıldı ve

açılışta - %5 ila devre kestik.

İş yatırım yaklaşık 1 milyon lotu orada satmasıyla mükemmel bir panik oluşturdu.

Dün alamayanlar için fırsat oluşturdu bence.

Hacim rekoru kırılabilirdi yarım seans olmasaydı bugün.

En yüksek kapanışı yaptı hisse dünden sonra.

Endeksin bu kadar satış yediği bir ortamda başarılı bir kapanış oldu.

Alan kurumların total takasta yüksek paya sahip olanlar olması güzel.

Bol kazançlar

Syg.
    1 milyon lotun takası YATIRIM FONLARINDAN çıktı.

900k civarı mal kalmıştır ellerinde.

Bedelli artırımını fonlar sevmez.

Bedelliye katılmak istemeyenlerin malını yukarıdan çıkılması istenmiyor görüntüsü var.

Syg.

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Sermaye artırımı ne zaman gerçekleşir acaba?

Bence hazırdır veya son aşamasındadır izahname.

Piyasadaki volatilitenin geçmesini bekliyor olabilir şirket göndermek için.

Özellikle bedelliden gelecek fonun nerelere kullanılacağı kısmını çok merak ediyorum.

Umarım yeni teknoloji şirketleri için kullanılır.

4. Ne yazık ki yönetim ve bilanço hak ettiği yeri hak etmiyor.sabah tan akşama kadar şarlatanlık diz boyu ykb alıyor garantiye veriyor garanti marbaşa veriyor marbaş teb e teb infoya veriyor.bunların takas geçişleri incelenmesi gerekir arkadaşlar bunları şikayet edelim ben ettim sizde bu soytarılığa son verin firmalar para kazanmak için kuruluyor sizlerde halka arzından sonra bizler alıyoruz incelenen verileri sağlam olan bu şirket kazanacağımız hisseden 3-5 tane çapulcu yüzünden zarar ediyor insanlar dürüstlük pahalı bir mülktür her insanda bulunmaz malesef yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by ercan65 Yazıyı Oku
    Ne yazık ki yönetim ve bilanço hak ettiği yeri hak etmiyor.sabah tan akşama kadar şarlatanlık diz boyu ykb alıyor garantiye veriyor garanti marbaşa veriyor marbaş teb e teb infoya veriyor.bunların takas geçişleri incelenmesi gerekir arkadaşlar bunları şikayet edelim ben ettim sizde bu soytarılığa son verin firmalar para kazanmak için kuruluyor sizlerde halka arzından sonra bizler alıyoruz incelenen verileri sağlam olan bu şirket kazanacağımız hisseden 3-5 tane çapulcu yüzünden zarar ediyor insanlar dürüstlük pahalı bir mülktür her insanda bulunmaz malesef yatırım tavsiyesi değildir
    YKB her gün trade yapa yapa kazanıyor veriyor alıyor takip etmek bile zor.. Günlük yapıyor ama bir yandan da hisseyi akşam vermiyor hepsini taşıyor..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bindim bir alemete yetiştim; ben kenara geçip oturayım gençler müsadenizle.
    ne olur olmaz.ayakta yolcu alınmaz birde bu virüslü zamanlarda
    cam kenarı benim darılırım
    al-sat değildir.

7. Hedef portföye para ödemesi yapılmış. Bu şirket kimin. Zaten hdfgs nin işi bu değilmi. Başka bir şirket kurup oraya para mı aktarıyor nedir bu iş bilen var mı

Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Hedef portföye para ödemesi yapılmış. Bu şirket kimin. Zaten hdfgs nin işi bu değilmi. Başka bir şirket kurup oraya para mı aktarıyor nedir bu iş bilen var mı

hdfgs nin portföyünde bulunan fonların yönetimi için hedef portföye ödenen bedel. Büyük bir mebla değil. Fonlardan milyonlarca TL getiri elde ediyor hdfgs. Bırakında yapılan işin bedelini ödesin
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 907/975 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •