Sayfa 910/975 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    patron infoda iyi iş çıkarırsa gelirim hedef seni almaya yoksa ne yazık ne iş yapıyorda bu kadar kazanıyorsun bakmadım ama bakarız vakit çok
    İNFO'nun yükselmesi bize de bayağı yarıyor

İNFO'nun bedelli onayı geldi.

Gelen nakit ile müşterilerine daha çok kredi kullandırabilecek bu da hacim pastasından daha çok pay alması demektir.

Hali hazırda müşterisine en az komisyon oranı veren aracı kurumdur.

Gittikçe komisyon oranları da piyasa normallerine gelecektir.

Benim o sektördeki mottom şudur :

Temettü için İSMEN - büyüme için İNFO

Syg.

2.  Alıntı Originally Posted by Nevzatzade Yazıyı Oku
    Sayin Kors
    Temel analiz konusunda harikasınız gördüğüm kadarıyla hedef gitmediği için teknik analizde konusundaki yeteneğinizi de görmüş olduk :-)
    Hoşgeldin Nevzat hocam, İsviçre çakısı gibiyimdir

Piyasada her şey mükemmel fiyatlansa nasıl para kazanacağız değil mi?

Ben değer yatırımcısıyım elbet ederi olan her hisse ederine gidecektir.

Yeter ki her koşula stratejin olsun.

Temel analiz olaraktan şu an yatırımları gayet olumlu gitmektedir.

Syg.

3. Ekim başından beri trade ediyorum.F.Capital-İnfo- Deniz ile sakince ve büyük baskı ile mal toplanıyor..son
    Teknik olarak da olgunlaşma dönemini tamamladı güzelleşti.Temeli zaten son bilanço ile çok güzelleşmişti.
    Ben son haftaya geldiğimizi düşünüyorum.bedelli onayıyla da çakıştırıp yolculuğa başlayabilirler artık.
    Artık trade riskli.Yatay piyasada yapmayacağım.İlk hareketi ani ve hızlı yapmazlarsa üşüşen çok olacaktır.
    Satışları kalınlaştırıp hızlı bir tavanla sinekleri yaklaştırmaz.Sonrası gelir zaten.İzleyelim bakalım.hayırlısı.
    SallıYORUM.Yatırım tavsiyesi olamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    6 altına düşemeyen,

6,50 TL üstünde tutunamayan bir yapı oluştu.

Teknik ve haber akışı olarak kabaca böyle bir beklentim var.

Hakkımızda hayırlısı artık.

Syg.
    El ense çekiyoruz hadi bakalım

5. Aynı patronun Info bedellisine girdim aman diyeyim bedelli onaylanır çok güzel olcak filan diye dusunmeyin fena ele veriyorlar dikkat

6. patron Sibel Gökalp infoda bedelliye sıçtı sivaadi boşa bedelli umutlarına kapılmayın derim ytd
    Son düzenleme : ukc; 25-11-2020 saat: 14:15.

7.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Aynı patronun Info bedellisine girdim aman diyeyim bedelli onaylanır çok güzel olcak filan diye dusunmeyin fena ele veriyorlar dikkat
    Eyvallah hocam. Hisselerinde halka açıklık oranının yüksek olması da etkiliyor muhtemelen.

Bedelliden gelen parayı şirket muhtemelen değer katan yatırımlara harcayacaktır ama kısa vade de yön tayin etmek çok riskli bu tarz

kağıtlarda.

Syg.

8. 25.11.2020 tarih ve 30 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında;

Şirketimiz'in doğrudan bağlı ortaklığı Hedef Projelendirme ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'nin 40.000.000.-TL olan ödenmiş sermayesinin 60.000.000.-TL nakden artırılmak suretiyle 100.000.000.-TL'na çıkarılmasına ilişkin sermaye artırımında yeni pay alma haklarımızın tamamının kullanılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.
    kaynak kap
    ytd.

Sayfa 910/975 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •