Sayfa 912/975 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Seykm rekorlar kırıyor biz ise düşüyoruz. Namık kemal gökalp isminin kalitesine güvendik buraya yatırdık sonuç üzücü

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    firma bu son 3 günlük hareketle benim kafamda soru işareti bırakmaya başladı ve midemi bulandırıyor..
    13 ekimdeki trendini bozdun ve niyetin gözüme hoş görünmüyor umarım yanılırım...ama elin görünüyor..

2012 den gelen teknigini 8 üzerinde tamamlayıp dürüstçe 8 üzerinden bedelli yapalıydı bence....5,90 a göz dikti yavaşaca satarak bırakıyor. ahlaksızlık var bence...grafiğin 5,88 den bogulana kadar alabilirsin diyor, niye 6.10 dan alayım? ... sal daha sal umarım halka açık kısmına çökerlerde tüm hisselerini alırlar şirketin.
    umarım yanılırım.

investing te bir bayan şirketin bayraktarlıgını yapıyor sanki bu durum daha da çok midemi bulandırıyor...her negatif beyin fikir jimnastiğini engellemeye çalışıyor gibi...bakış açısı herkes kazanmak istiyor ammmaaa patron bunun koltugunda direksiyonda bence adil değil bilmemmmm anlatabildimmi?şartlar eşit değil...bende o sermaye yoookkk...tahtada bunu gören de patron veya tahta yapıcı bilemiyorum bastırıyor ve buna rahatca cesaret edebiliyor...fiyatı istediği cekebilecek güç serbest piyasa da değil bence

al-sat değildir.
    Hakli olmak istemezdim ama gorunen koy klavuz istemez...yuklu parasi olan birisi buradan girdiginde feristahini sasirtir bu tahtanin sahibi oncelikle dagilir !!! %200 bedelliyi 1 liradan vereceksin spk basvurunda guzelce anlatmissin ...guzel cekici hisse bedelli ciksada cikmasada kazanabilecegin bir aritmetik...bende sermaye olsa yukluce girerdim ve senelerce inan seni me me me diye meletirdim! Parasi olan her turlu kazanir ! Bence

Al sat degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok.Gözü doymadı .Hala mal toplamaya uğraşıyor.
    En ufak endeks süzülmesinde gözü döndü 6.01 e kadar bastı sağolsun ekleme yaptım.Sonra da 07-08 den geri aldı.
    Haftaya sonbir 5.90 gösterebilir.Yaparsa son alımlarımı yapıp ölü taklidine yatarım.
    F.Capital-Deniz-İnfo çalkala bakalım.Ne düşecek daha..
    İnfonun bedellisi 33 günde gelmişti.Bununkine de 10 günü var sanırım.
    Ytd
    90 olmasa da 91 gösterdi.piyasayı da kullanarak.önünde en az 10 günü daha var.artık kendi çalsın kendi oynasın.
    Ytd

4. 5,90
    Yarın ola hayr ola, yoksa yandı gülüm keten helva olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Bugün de pcapital ve info dan satarak ters manyel yapıyor patron.
    3 lü dip ve 3 nolu onay (PULLBACK) çalıştı.Üçgen boyu kadar 45i hedefler artık.
    Ytd

6. Dib görüldü 5,90 ve döndü, alım şansı verdi
    Artık yükselme zamanı

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Bugün de pcapital ve info dan satarak ters manyel yapıyor patron.
    Ytd
    Hadi patron..zorlama..bırak kendi haline bedelli öncesi..
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Bugün de pcapital ve info dan satarak ters manyel yapıyor patron.
    Ytd
    İlk hedefe haftalık kapanışda ulaştık.artık yeni faza geçtik.
    Ytd

Sayfa 912/975 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •