Sayfa 920/975 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Ooooo hoşgeldiniz sayın bdayım. Buralardamısınız. Ben 1,10 dan beri buradayım. Yoktunuz. Özlettiniz kendinizi. Bu arada herkesin yeni yılını kutlarım. Bol kazançlar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hoş bulduk güzel insan , çok teşekkür ederim

artık forumlara yazmıyorum ,borsa cahilleriyle uğraşmak zor

hedef e zamanında çok emek verdim , eskiler bilir , sende bilirsin

hedef i sattıktan sonra başka 2 hısseye yatırım yaptım onlardanda güzel

paralar kazandım ama hedefte kalsaydım bunca yorulmazdım

yatırımcı dediğin senin gibi olmalı , teknikten anlıyorsun , hedefgirişimin temeli

çok sağlam borçsuz ender şirketlerden biri alıp tamamen unutmak lazımmış

5.92 den maliyetlendim tekrar , tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı derler

bol kazançlar dostum.

2.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Mekanın sahibi geri gelmiş. Hg sayın baldayı

hoş bulduk eyüpsabrı kardeş,

3. 1 ekimden beri üzerindeyim.Hiç tekniği bozmadı.nakış gibi işledi.
    Özellikle kullandığı 3 aracı kurumun işlemlerini canlı takip edenler 95% işlem başarı oranı yakaladı benim gibi.
    Tahtacıya elini açık oynadığı ve açgözlü olmadığı için teşekkür ederim.Bizim gibileri de trene alıp işlem yapmasına müsade ettiğinden destek ata ata ,altı doldura doldura tekniği bozmadan ilk hedefe geldik(8.50-9)
    Ben malımın 2/3 ünü 8.65 ort ile verdim.Ptesi için önce yukarı sonra bir düzeltme ve döktürme hareketi bekliyorum.
    İstediğim durağa gelirse tekrar binerim gelmezse sadece trade ederim.
    Hayırlı olsun.
    YTD.sadece sallıYORUM.

4. peki bu süreç nasil işler.

Spk onayından sonra ne kadar sonra bölünme gerçekleşiyor.

anladigim kadarıyla

( fiyat + 2 ) / 3 = bölünme sonrası değer

bunun icin şirket bir takvim mi açıklıyor.

5. Birde rüçhan olacak oda (fiyat-(( fiyat + 2 ) / 3)))
    Rüöhan başına 2 tl ödeyen bölünme sonrası fiyattan 2 adet hissesi olacak

6. Son çeyreği de hem hisse fiyatı hem de portföyünde bulunan yatırımların değeri anlamında güzel kapattık.

Benim hesabıma göre de kabaca 140 milyon TL kar bekliyorum. Bunun 110 milyon TL'ye yakını Seyitler Kimya değerlemesinden gelecek hisse fiyat değişimine bakılırsa. 230 milyon yıllık kar yapar ki bugünkü hisse fiyatı ile HDFGS FK'sı 2.43'lere gelir.

Burada esas soru işareti Seyitler bu fiyatı koruyabilir mi, çünkü 9 aylık kar 8 milyon TL ve son çeyrekte bir o kadar kar bile gelse 35 fklara düşüyor, benim gördüğüm bu fkları hakedecek bir kar büyümesi yok Seyitler tarafında o yüzden her ne kadar bu çeyrekte rekor kar gelse de orta vadede Seyitler tarafından işlerin tersine dönebileceği ve zarar yazılabileceğini düşünüyorum. Burada Seyitler ile ilgili bilgisi olan benim gözümden kaçan bilmediğim bir beklenti potansiyel var ise paylaşabilirseniz çok sevinirim

öte yandan hisse değerlemelerinden ziyade şirketin orta uzun vadede Hedef Projelendirme ve halka açık olmayan diğer yatırımlar ile bedelliden gelecek paranın aktarılacağı yatırımların getirilerinin de bugüne kadar yapmış olduğu seykm, ideas, fade gibi yatırımların getirisine benzer olacağı beklentimle hisseyi uzun vadede tutmaya devam edeceğim. yatırımcı tavsiyesi değildir

herkese iyi yıllar bol kazançlar

7. sanayi bakanı varank'in yeni sanayi bölgeleri açmaya planladıklarını okumuştum bi yerlerde.

hedef projenin elinde bulunan 2 gayrimenkul var bunlardan biri menderes teki sanayi bölgesinin hemen karsisi. twitter da biri yazmisti

https://twitter.com/TemelTeknik_Bak/...478358528?s=19

hedef projenin de sermayesi artacak merak ediyorum orada ne yapacaklar.

8.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    1 ekimden beri üzerindeyim.Hiç tekniği bozmadı.nakış gibi işledi.
    Özellikle kullandığı 3 aracı kurumun işlemlerini canlı takip edenler 95% işlem başarı oranı yakaladı benim gibi.
    Tahtacıya elini açık oynadığı ve açgözlü olmadığı için teşekkür ederim.Bizim gibileri de trene alıp işlem yapmasına müsade ettiğinden destek ata ata ,altı doldura doldura tekniği bozmadan ilk hedefe geldik(8.50-9)
    Ben malımın 2/3 ünü 8.65 ort ile verdim.Ptesi için önce yukarı sonra bir düzeltme ve döktürme hareketi bekliyorum.
    İstediğim durağa gelirse tekrar binerim gelmezse sadece trade ederim.
    Hayırlı olsun.
    YTD.sadece sallıYORUM.
    Herşeyi göstere göstere ve beklenen şekilde yapıyor.tebrikler..
    Sabah kalanları da teslim ettim ben..
    Artık hiç acele etmeden bekleyeceğim..ufak ufak süzüle süzüle geri çekilmesini beklerim.
    Ytd

Sayfa 920/975 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •