Sayfa 926/975 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yamaha Yazıyı Oku
    Ben geldikten işlem yapıyorum. 21 seans kapanışı dediler bana. Aracı kurumundan teyid almanda fayda var
    Bana gelen SMS de 21.Ovakntarijine kadar rüçhanlarınızı satabilir siniz, dio. 21 Ocak dahil mi değil mi, bende bilmiyorum 😆😆

2. Şirketimiz'in bağlı ortaklığı Hedef Projelendirme ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'nin sermaye artırımı kapsamında 45.000.000 TL ödenerek sermayesi 100.000.000.-TL'na çıkarılmıştır.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. Sen nasıl hissesin be. Satanı pişman ettiriyorsun, almayanı daha çok pişman ettiriyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Sen nasıl hissesin be. Satanı pişman ettiriyorsun, almayanı daha çok pişman ettiriyorsun.
    Şöyle desek daha iyi olurdu: tutanı da mutlu ediyorsun veya tutanı asla pişman etmiyorsun.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Sen nasıl hissesin be. Satanı pişman ettiriyorsun, almayanı daha çok pişman ettiriyorsun.
    Bu kağıtta ne zaman al/sat yapsan zarar ediyorsun. al bakma 2 3 ay.. çok sinir bozuyor yoksa. Bir yeşil veya servet olma ihtiali var bence

6. Bir bu bir de VERTU.
    İkisi nasıl pişman etti beni almadığıma.
    Ne işi var diğer kağıtlarda. Al ikisini yaslan arkana değil mi.
    Kaç gün 3,50'de durdu bir de biz almadık.
    Şimdi kedinin ciğere baktığını gibi bakıyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Bir bu bir de VERTU.
    İkisi nasıl pişman etti beni almadığıma.
    Ne işi var diğer kağıtlarda. Al ikisini yaslan arkana değil mi.
    Kaç gün 3,50'de durdu bir de biz almadık.
    Şimdi kedinin ciğere baktığını gibi bakıyoruz
    Eski fiyatla 5.80 de(şu an 2.9)bedelli verecek diye yazmıştım sizde bedelli modası geçti demiştiniz . İyi şirketler de bedelli genellikle pozitif etki ediyor İnfo da buna örnek.

8.  Alıntı Originally Posted by chaplin Yazıyı Oku
    Eski fiyatla 5.80 de(şu an 2.9)bedelli verecek diye yazmıştım sizde bedelli modası geçti demiştiniz . İyi şirketler de bedelli genellikle pozitif etki ediyor İnfo da buna örnek.
    Benim kastettiğim bedelli açıklandıktan sonra kağıdın tavan tavan gitmesi. Bölüne gününe kadar 2'ye hatta 3'e katlayan kağıtlar oldu eskiden. Sonra millet öğrendi tabi bedellinin ne olduğunu. Yoksa tabi ki borçsuz şirketlerde bedelli iyi.

Sayfa 926/975 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •