Sayfa 928/975 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sermaye artırımına aracılık ettiğimiz Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin 29 Ocak ve 1 Şubat 2021 tarihlerinde 2 işgünü süre ile Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada satışa sunulan ve rüçhan haklarının kullanılmasının ardından kalan 42.249,43 TL nominal değerli payların tamamının satışı bugün itibarıyla tamamlanmıştır.

Saygılarımızla
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

2. pıyasalar cayır cayır yanıyorken hıssemiz destan yazıyor resmen. Maşallah diyelim

diri durmamızın sebebi beklenen süper bilanço ve yaptığı yatırımlar bence

gelecek kar üzerine biraz çalıştım, yaklaşık 230 milyon gibi bir rakam çıktı ortaya

hesaplamamda bir yanlışlık yok ise bu inanılmaz bi rakam

bedellidende 140 milyon geldi , borcu da yok ,o paralarla bizim ağa neler yapar neler

kısa dönemi bilemem ama orta ve uzun vadede ( 3 yıl 5 yıl )yatırım dişünenler için

bulunmaz hisseler katoğorisine aday olur diye düşünüyorum tam evladiyelik bir hisse

ben öyle düşünüyorum ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    pıyasalar cayır cayır yanıyorken hıssemiz destan yazıyor resmen. Maşallah diyelim

diri durmamızın sebebi beklenen süper bilanço ve yaptığı yatırımlar bence

gelecek kar üzerine biraz çalıştım, yaklaşık 230 milyon gibi bir rakam çıktı ortaya

hesaplamamda bir yanlışlık yok ise bu inanılmaz bi rakam

bedellidende 140 milyon geldi , borcu da yok ,o paralarla bizim ağa neler yapar neler

kısa dönemi bilemem ama orta ve uzun vadede ( 3 yıl 5 yıl )yatırım dişünenler için

bulunmaz hisseler katoğorisine aday olur diye düşünüyorum tam evladiyelik bir hisse

ben öyle düşünüyorum ytd.
    Hocam 30 Eylül'de elinde bulunan fonları ve borsaya açık şirketlerdeki paylarından dolayı değerlemeyi az çok tahmin edebiliyoruz. 230 milyonu nasıl hesapladığınızın detayını alabilir miyiz?

4. Büyüme de yola doludizgin devam ediyor

5.  Alıntı Originally Posted by megalomanpire Yazıyı Oku
    Hocam 30 Eylül'de elinde bulunan fonları ve borsaya açık şirketlerdeki paylarından dolayı değerlemeyi az çok tahmin edebiliyoruz. 230 milyonu nasıl hesapladığınızın detayını alabilir miyiz?

sizde yazmışsınız cevabı zaten ,30 eylül den yıl sonuna kadar iştiraklerin değerlenmesi

fade gıda nın halka arzı iştirak hisselerinin yüksek fıyattan borsada satılması

fıyatlar 3 cü ay sonunda bugünkü rakamlarda olursa 3 aylık karda iyi gelir

bol kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Büyüme de yola doludizgin devam ediyor

2 yıl önce sermayesi 32 milyondu bugün 210 milyon ,

özsermayesi bilançodan sonra 375 milyon cıvarı olur yaklaşık

patron şapkadan tavşan çıkarıyor resmen

krizler girişim sermayeleri için bulunmaz fırsat konjöktörde bizden yana

vertu tavan tavan gitti mesela

7. girişimsermayeleri küçük ama parlayacak şirketlere yatırımını yapar

onları büyütür zamanı geldiğindede satar , bu yatırımlar 3 yıl 5 yıla yayılır genelde

bizim ağa mandrake 2 yılda bunu başardı helal olsun

darısı bundan sonraki yaptığı , yapacağı yatırımlara

bolkazançlar

8. Bedelli parası ile yapacapı yatırımlar için bu hafta haber düşsede görsek , iç mi edecekler yoksa gercekten yatırım mı yapacaklar.

Sayfa 928/975 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •