Sayfa 948/975 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bekletecek görünüyor...kademeli alima devam..ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    investing forumundaki bir kullanıcının öngörüsü ve bence de mantıklı

al-sat değildir.

Alıntıdır;

Şu patron hissesini topluyor olayınada bir açıklık getirmek lazım.Adamın ağırlıklı yatırım şirketlerinde ve bankalarda taşero ettiği (başkasının görünüp aslında kendisine ait olan) 50 milyon lotu var,adam o 50 milyon lotu zaten 0,50-2 aralında topladı.Tabi kapa bildirmesine gerek yok çünkü resmiyette bu lotlar zaten onun değil.Bu lotları toplarken kazandırdığı ivme ile kağıt 5 liraların üzerine tırmandı (bu arada 3-5 milyonda resmi olarak aldı tabi).Artık para basmanın zamanı geldi,kağıt 5,50 başladı o 50 milyonu boşaltmaya,kağıt 4,5 lira altına sarkınca,çarşı karıştı tabi.Şirkete güven azalıyor.Ondan sonra patron malına sahip çıkıyor,patron mal alıyor.Nahh alıyor.Patron kendi malınının sadece küçücük bir kısmını alıyor.50 milyon boşalt,10 milyon al.Sonra aaa patron mal alıyor niye bu kağıt hala düşüyor diye mele dur...

kendine çok dert ediniyorsun , bununla yaşanmaz sat kurtul ,bizde işimize bakalım muralimizi bozma

3. bir miktar zararım var 200 k kadar karşılarsan satar çıkarım

al-sat değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bir miktar zararım var 200 k kadar karşılarsan satar çıkarım

al-sat değildir.
    her türlü olumsuzluğu hesaba katman lazim ortak...bu dönem sanki hisseyi asagi süzerek toplama derdinde spek para kazandirma niyetinde gözükmüyor...

5.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bir miktar zararım var 200 k kadar karşılarsan satar çıkarım

al-sat değildir.

zararımı karşıla yoksa psikolojinizi bozarım diyorsun yani

senin için dedim daha çok zarar etmeyesin dedim

6. elindekini satıp çıkan olurmu zannetmiyorum ...tahtacı veya patron da daha çok indirse malı kaptıracagını biliyor hemde çok iyi.
    amacı mal taşıtmak yıllarca bence...bıkan kişiden günlük toplayıp bekliyor belki.

50 birim nakiti var misal yukarıdan millete verip elinde tututugu nakit ...
    50 birimi degerlendirip farklı şekillerde cebine indiriyor bıkıp satan 0,5- 1- 2 birim buralardan topluyor ...toplayamadıgı sürecede
    kademeli olarak fibo düzeltmesinde benim gördügüm 2,61 2,5 1,79 vs baktı topladı 2,91 üstü 3,04 3,19 kadar soluksuz çıkar bence...

ama bu arkadaş siirtli bir iş adamı imiş siirt hep iş adamları ile ünlü ; birde jet fadıl vardı yıllar önce ...demekki o topraklar çok ünlü iş adamı yetiştiriyor.

al-sat değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    elindekini satıp çıkan olurmu zannetmiyorum ...tahtacı veya patron da daha çok indirse malı kaptıracagını biliyor hemde çok iyi.
    amacı mal taşıtmak yıllarca bence...bıkan kişiden günlük toplayıp bekliyor.

50 birim nakiti var misal yukarıdan millete verip elinde tututugu nakit ...
    50 birimi degerlendirip farklı şekillerde cebine indiriyor bıkıp satan 0,5- 1- 2 birim buralardan topluyor ...toplayamadıgı sürecede
    kademeli olarak fibo düzeltmesinde 2,61 2,5 1,79 vs baktı topladı 2,91 üstü 3,04 3,19 kadar soluksuz çıkar bence...

ama bu arkadaş siirtli bir iş adamı imiş siirt hep ünlü iş adamları ile ünlü ; jet fadıl gibi bilmem anlatabildimmi

al-sat değildir.

ama bu arkadaş siirtli bir iş adamı imiş siirt hep ünlü iş adamları ile ünlü ; jet fadıl gibi bilmem anlatabildimmi

hahahahaha . patron un diğer bir adı da becerikli Namık tır

benim kadar hedefgrişimi bilemezsin , ben hedefi , bedelli , bedelsiz yapmadan önce

1.10 lardan alan biriyim yeni değilim hatta en eskilerden biriyim

bol kazançlar

8. Burası karışmış

Benim 12k alacağım var 3den kol kestim.

Onu alana kadar kağıdı yakın markaja aldım. Dönüş emaresi gördüğüm yerde paçal ya da full girmek için tetikteyim
    Bedelsizden kalan lot altı dışında malım yok.

Sayfa 948/975 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •