Sayfa 953/975 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,617 - 7,624 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teknik grafik ve muhtemel senaryo
    2.96 direnç bölgesi orayı ilk etapta geçebileceğini düşünmüyorum.21 günlük ema 3.01 zamansallıkla kesişirlerse daha güçlü direnç olur.
    Kağıtta birkaç gündür açılışta alımların gerçekleştiği gün içi gevşeyip kapanışta tekrar bastırdıkları görünüyor.+
    Her ne kadar endeksle korele olmasa da endekste 1460 güçlü bir direnç burası kırılmadan ,kağıdın 3 üstünde kapanışlar yapmasını beklemiyorum.
    “Risk almayarak riskten kaçınanlar, aslında risk alanlarla aynı şeyi yapıp risk almış olurlar.”
    Peter Drucker

2. macd yukarıya dogru saatlikte kesti günlüktede tam üzerinde gibi...
    eger ayı tuzagı değilse buradan yükselmesi gerekli eger dürüst ise tahtacı... topladıgı yelken diregini tekrar açarak 3 üzeri yelken açması şimdi zamanı ; artık rüzgarla yelkeni şişir o kudret güç elinde ...karizma fena çiziliyor bence
    bütün göstergeler sogumaya hatta buz tutmaya başladı yol alması lazım artık yukarıya bence

al-sat değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    macd yukarıya dogru saatlikte kesti günlüktede tam üzerinde gibi...
    eger ayı tuzagı değilse buradan yükselmesi gerekli eger dürüst ise tahtacı... topladıgı yelken diregini tekrar açarak 3 üzeri yelken açması şimdi zamanı ; artık rüzgarla yelkeni şişir o kudret güç elinde ...karizma fena çiziliyor bence
    bütün göstergeler sogumaya hatta buz tutmaya başladı yol alması lazım artık yukarıya bence

al-sat değildir.

sayın mahal demekki hisse düşecek , seni ters indikatör görüyorum kalanlara bol kazançlar

4. bugün saat 12:16 da kap a haber düşmüş granitteki kagıtlarından çıkmış bence çok iyi haber demekki o haberdeki adetleri hesaplıyınca cash 85.440.000 milyon lira
    para nerede demiştim 2-3 hafta önce işte para hedefte cash
    kendi ana gemini bir limana at bakalım kaptan kuzeyde yukarılarda bir yerlere
    nasıl bir etkisi olur "ben para mutluluk getirir " bakış açısındayım... şimdi umarım yanıltmazsın...

al-sat değildir.

5. "sazan sarmalı sarı saruhan dan yardım istemek zorunda kalmayız umarım bob barley ne demiş "bir yıldız gibi kayar giderim hayatından dilek tutmak olur tek şey arkamdan"
    bizim ; şemsiye oraya girince açılmaz durum bu bizler için şu an.

Başka bir web adresten yapıştırıyorum bilgiyi ekrana kalın puntalarla umarım niyet kötü değildir.
    Alıntıdır.

Satılan 3.200.000 Lot Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. nin. Onun Sahibi Hedef Finansman Yatırımlar A.Ş. ve Sibel GÖKALP. Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (HDFGS) nin elindeki 1.800.000 lot duruyor. Satış buradan yapılmamış. Şirketler ve ortaklar iç içe geçmiş durumda. HDFGS nin Hedef Portföy Yönetimi A.Ş. ve Hedef Finansal Yatırımlar A.Ş'de KAP'ta payı gözükmüyor.

al sat değildir.

6. Elindeki 1.800.000 lot quagr hisselerini bugün satmış. Satıştan sonra quagr tavan oldu. Bu nasıl iş

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    dün ve bu gün bank of alıyor robotu tetikletiyorlar bakalım ne zaman kustururlar

https://www.resimag.com/p1/74c4303ef343.png

pasta

BU GÜN MÜŞ OGÜN

takas analizi candır

8.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Elindeki 1.800.000 lot quagr hisselerini bugün satmış. Satıştan sonra quagr tavan oldu. Bu nasıl iş

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

satan info alan info

ağa demiştir ki vaybe kaptırdık malı , becerikli Namık emmi

Sayfa 953/975 İlkİlk ... 453853903943951952953954955963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •