Sayfa 955/975 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teknik grafik ve muhtemel senaryo

Tahta yapıcı kopyala yapıştır yapıyor.
    “Risk almayarak riskten kaçınanlar, aslında risk alanlarla aynı şeyi yapıp risk almış olurlar.”
    Peter Drucker

2. 1 haftadır her sabah yukarılardan3 üzerinden satış veriyorum yüzüne bile bakmıyor...
    basit mantık ; demekki neymiş toplamak degil halen mal saçmak istiyor %79 halka arz mı olur yuhhh...almıyor 3 üzeri satıcıyım tahtacı buyur al...
    bu konjektürde halen millet daha dogrusu tahtacı ve adamları muhtemelen yada fake hesaplar beklemek sabır göstermek zengin edermiş bu kagıtta uzun yatırımmış hadi lannn ...adamlar şimdiden yol yapıyor bir senede 7 kat gitmişmiş ulan adam tahtanın sahibi gibi ...7 kat kazanan küçük yatırımcı varmı tşk mı geçiyorsunuz...insider dışında kimse kazanmamıştır bence.
    para nerde bedelli bedelsiz nerde ...
    al-sat değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    19.04.2019 tarihli bir web sitesindeki bilgi;
    İnfo Yatırım Menkul Değer A.Ş. Hedef Girişim satın aldı. Hedef Girişim Sermayesi A.Ş. sahibi Namık Kemal Gökalp İnfo Yatırım Menkul A.Ş. satın aldı.
    İNFO Yatırım Kamu Aydınlatma Platformuna yapmış olduğu açıklamada,
    "Şirketimiz ortaklarından Can Alp, (SATICI) ile diğer tarafta Sibel Gökalp (ALICI) arasında İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin 18.467.325.-TL sermayesi içerisinde Can Alp'in sahip olduğu 184.673,25 adet A grubu ve 8.205.326,75 adet B grubu payların pay başına 1,91 TL değer izafe edilmek suretiyle satışına ilişkin 19.04.2019 tarihinde pay devir sözleşmesi imzalanmıştır. Payların devir bedeli taraflar arasında pazarlık usulü ile belirlenmiş Bu çerçevede B grubu 1.740.000 adet payın devri gerçekleştirilmiş olup diğer payların devri Sermaye Piyasası Kurulu tarafından gerekli iznin verilmesi ile gerçekleştirilecektir." Denildi.
    Şirket hisselerini Can Alp'ten satın alan Sibel Gökalp Hedef Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Olarak görev yapıyor. Sermaye Piyasası Kurulunun vereceği izin sonrası devirin gerçekleşmesi bekleniyor.

şimdi 25.05.2021 info nun gmy youtube ta yayında kar al kaç diyor borsa düşecek diye bekliyoruz diyor kısaca izleyenlere "HDFGS İLE İNFO SAHİPLER AYNI SANIRIM"
    BUNU SÖYLEYEN GMY FİRMA OLARAK ELİNDE %200 1 LİRALIK BEDELLİLERİ VARSA EGER ACABA NE YAPTI

01.06.2021 youtube yayınında da borsa dan bahsedecegine daha çok"herşey para değil bak marmara denizi kirleniyor doga gidiyor çiçek böcek" diyor teşbihte hata olmaz.

brezilya halkı aç para verin diyorlar kimse vermiyor(dünya devletleri) hükümetleri bakıyor para verilmiyor gelirleri kötü dünyanın akcigerleri denilen amazon ormanlarını kesip tarla açıyor soya ekip domuz yemi olarak amerikaya çiftliklere satıyor o domuzlar da çin deki o manyak nufüsu doyurmaya çalışıyor...brezilyalı olan yoksullarda tarla açmamızı dogayı korumamızı istiyorsanız karnımızı doyurun yor amiyane tabirle kabaca.
    şimdi ne alaka diyebilirsiniz parayı yanncıga koymuş bir millet veya insan güruhu ile aç yoksulluk içindeki insanın dogaya bu zamanda bakışı aynı olmaz insanın fıtratında ben yandım dünya yansın piskozu her zaman vardır bence...yani sokayım senin dogana der çıkar birisi "param nerde " bak marmara denizi kirlenmiş "parama ne oldu" doga çok degerli kıymetini bilmiyoruz".aç köpek fırın duvarını deler.
    sen merak etme garip yoksul dünyanın doganın ana oldugunu değerini senin anlattıklarından daha iyi biliyordur.sen ky alınan bedelli lere ne oldu onu bi söyle bence.

sürekli uzun vadeli yatırım diyor yancılar , bence bizim memlekette hele bazı şirketlere uzun süreli yatırım aptallık olur benim açımdan...banka alan bir yatırımcı bile 2008 yılı araba parasıyla 13 sene sonraki parasıyla oyuncak araba alır.borsa çok çok düşük dolar bazında bu endeks oranıyla.

bugün aşagılardan konjektüre bakılırsa tabana yakın belki bazen gün içi AO takıldıgı fiyatlardan tekrar alıcıyım ufak ufak bu hissede.birden büyük lokma ısırınca hemen gel gel yapıp yukarı çekiyor sanki fiyatı; sagol ben disiplini elden bırakmam kaçarsan yüzlerce kagıt var bıst te.

al-sat değildir.

info GMY yeni videosu dün tarihli yayınlanmış ..
    sunucu borsa 10 günde para kazanılmaz çok kaybedersinizde diye çakallıklarına kulp bulması için İnfo GMY yanlıyo...kagıt ta insider dışında bir allahın kulunun kazandıgına inanmıyorum...kagıt 6-7 ay önceki fiyatında 1/2 bedelli verdi 1 liradan %35 bedelsiz ve kagıdı zirveden aşagıya bedelsiz sonrası %32 eksi
    bedelsiz öncesi hesapla eksi %60 yakın zarara soktu.ve belkide 1 sene sonra paranı geri vericem diyor daha zararı karşılama fırsat maliyeti vs yok bile ortada kazıgın kralı bu...
    info GMY da" %3 bile bulsan bu zamanda güzel para" diyecek kadar da tehlikeli mantıktaki bakış açısıyla yüzsüzleşmiştir, benim açımdan...
    halen yatırımcı çekmek için reklam peşindeler

vay GMY

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 16-06-2021 saat: 10:03.

4. yaklaşık 1 aydır hisse hakkında sosyal medya , yazılanlar takip ettiğim bilgiler bana kagıdın ky, piyasaya sufle edildiği tarzında bir intiba bendeki...bu kagıt pazarlanmış bence ve halen alıcı olan varsa veriyorlar...tiyo aldım diyene vermişler...bu kadar çok kişinin elinde olması (sosyal medyada sanki algı herkesin elinde bu kagıt var gibi geliyor bana yada algıda seçicilik oluştu bende)...
    bu fiyatlardan bile istediğiniz kadar alabilirsiniz bogulana aksırana tıksırana kadar verirler sıkıntı yok...nasıl olsa ele verecekler sanki...vere vere sata sata aşagıya çekiyor robot bence halen anlamadınız mı hareketlerini
    alım olmaz ise aşagıya verecek daha hızlı bence; ama alım geldikçe kademeli döşüyor alana...yani tecavüz kaçınılmaz sadece geciktirici kullanılıyorrobot burada geciktirici krem olarak kullanımda sanırım
    al-sat değildir.

5. Genelde bu tür günlerin sonunda endeksin desteğiyle birlikte en düşükten kapatır. Bakalım neler olacak. Benim elimde yok, alım fırsatı için bekliyorum.

6. birçok kagıtta teknik çalışmıyor patron ne istiyorsa o grafiğe işlenir bence...
    OBO diyenler "uyansaydın işe kardeşim almasaydın" diyenler bunu söyleyen kişiler kesinlikle patrona hizmet etmektedirler bilerek veya bilmeyerek...
    patron yada tahtacı 2 li dip bozdu ona bakarsan 1 hafta önce ; sonuç patron veya tahtacı için OBO daha fazla kazanç saglayacagını görüyor ve herşey kitabına uygun oldu diye cevap verebilecek teknik var vs diye...pivot şöyle çalıştı bu böyle çalıştı vs...bunların hepsi hikaye bu tahtada büyük bir dolap dönüyor bence...
    ULan OBO ya inanan adam 1,80 kadar almasın o zaman teknigin hedefi orasıdır kagıdı kim alıyor satıyor bu hacimlerde kagıtları öyleyse...kendisimi alıp satıyor hani masturbasyon mu yapıyor.

al-sat değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

aylık hdfgs grafiği....hisse fiyatı kritik yerde....düşüş trendi devam ediyor bu anlamda ya yukarı kıracak yada yeni düşüş alt bandı hedefleyecek...buda 2,5 civarı....düşüş kanalının dışına çıkmadığı sürece yukarı fiyatları konuşmanın anlamı yok....şuan için aşağıda 2,5...1,76...1,03 tl sıralı destekler....düşüş kanalının dışına çıkmasını beklemek gerek....ytd
    umarim buralar diptir yoksa işimiz yaş.ytd

8. artik dönmesi lazim yoksa zarar çok büyük olacak..

Sayfa 955/975 İlkİlk ... 455855905945953954955956957965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •