Sayfa 963/975 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. millete itelemişler kagıdı bence yukarıdan; adamın umurunda bile değil belki resmi dolandırıcılık herşey yasal...herşey ocak nisan arası gerçekleşti bence adamlar çaktı geçti bu firma bedelli verirken şirket yetkilisi" alım-katılım istenilen miktarlarda olmazsa kendimiz alırız " 1 hisseye 2 hisse verdi ve 1 liradan sonrasına 1,35 çarpanla nakit temettü yerine yine hisse dagıttı oldumu kara delik...tahminim tahtadaki hareketle bu anlattıgım kadar deli çok fazla lotu halen pazarlama derdi var bence ...kalitesiz firmaların genelde kalitesiz GMY var çakal bunların hepsi vur kaç yaptılar resmen 4 ay içerisinde ve kimse bir yaptırım uygulayamıyor...masturbasyon yapıyor ordan al buradan sat bu çok belli değilmi arada alan olursada kervana takıp çakıyor al diyor istediğin kadar nasıl olsa elde beşpara etmez bir metayı nakite eviriyor...infonun sahibi bu şirketinde sahibi en önemli nokta ölüm vuruşu bu bence milleti bitiren...kontrollü olarak tahtaları arası gezdiriyor belkide parayı...diğer tahtalardan sıra gelecekte alıp çıkaracak, bence maddi gücü olmayan bir sermayenin bir oyunun içerisinde tokatlanan zorunlu yatırımcılar olduk geçmiş olsun...paramızı çatır çatır yiyin bakalım çakal sürüsü.

al-sat değildir.

2. Ne oldu bugün şirkete geri alım yapamadı mı?
    Reziller...
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. a para kanalına çıktıgı gün dündü sanırım firma sahibi (gerçi her firma da aynı taktik ) kagıdı yukarı çekiyorlar ...ve ky bunu bilmediği için heyecanlanıp aman uçtu kaçtıya başlıyor sosyal mecralarda...bu patron 5-6 şirketin sahibi
    info yatırım web sitesinden yönetim kurulu ve organizasyon şemasına bakınca kimlerle aşık attıgımızı daha iyi anlıyorum ...
    bu kadar profesyonel bir yönetim bravo ...
    sanki ketenpereye fena geldik ... maaşlarda + prim nasıl çalışılır bilmiyorum hepsi kravatlı iyi para kazanıyorlardır gözümüz yok allah daha çooookkkk versin ...allah doymayıda nasip etsin bizlere

bakın grafik 3 defa düşeni kırdı ama birşey degişmiyor çok geniş bir alanda dalga yaratıyor ve kesinlikle 3 üzerinde tutunmak istemiyor ve 3 üzeri tutunsa ben dahil birçok yatırımcı bırakıp kaçacak firma nakitini bu kagıda baglamak yerine bize taşıtıyor bence tecrübem bunu söylüyor.

al-sat değildir.

4. patron blomberg ht ye çıkmış ve halen halka arz yapmaktan bahsediyor...hdfgs koca bir delik olmuş arzın arzını yapmışsın 4 tane daha şirketin var ve birde menkul işi yapan info...vallahada billahada bunları görüpte halen senin arzına girecek olanın iyi düşünmesi gerekir ...kucak formasyonu hazır yine sanırım.

parası olmayan şirketle yol yürümeyeceksin arkadaş kendimce buda bana kapak olsun...ordan sat diger firmayı al bunu sat onu al ulan para yok adamda cambazlık var hayal satıyorlar...
    sermayemizi yedin; bi bitmediniz bu memlekette hep hayal tüccarları uyanıklar olacak...adam halen resmen para istiyor bence...

özet reklam şu şekilde; ben iyi bir firmayım bakın 4 şirketim var hiç kredi borcum yok tertemizim paranız varsa bana verebilirmisiniz bakın ....... şunları yapıcam sizde kazanacaksınız....yedimmi ben yemedim hisse satışlarımı bu konuşma sonrası yazdım kademeli ...sen yoluna ben yoluma ...sen halen para dileniyorsun bence...

bugünkü fiyat yükselişide suni bence patron ekranda iken kagıtları eksi kırmızımı olurmuş adettendir hepsi yeşil...yarın hepsini ziyadesiyle geri alacaktır
    sosyal medyada da bunun yandaşları uçacak kacacak demeye devam ediyor daha düştügü yere çıkamamış siz ne anlatıyorsunuz adamda para yok dileniyor buradan bile almıyor.yok ki para alsın reklamla hala satma derdinde görüntü bence

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 09-09-2021 saat: 13:34.

5.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    patron blomberg ht ye çıkmış ve halen halka arz yapmaktan bahsediyor...hdfgs koca bir delik olmuş arzın arzını yapmışsın 4 tane daha şirketin var ve birde menkul işi yapan info...vallahada billahada bunları görüpte halen senin arzına girecek olanın iyi düşünmesi gerekir ...kucak formasyonu hazır yine sanırım.

parası olmayan şirketle yol yürümeyeceksin arkadaş kendimce buda bana kapak olsun...ordan sat diger firmayı al bunu sat onu al ulan para yok adamda cambazlık var hayal satıyorlar...
    sermayemizi yedin; bi bitmediniz bu memlekette hep hayal tüccarları uyanıklar olacak...adam halen resmen para istiyor bence...

özet reklam şu şekilde; ben iyi bir firmayım bakın 4 şirketim var hiç kredi borcum yok tertemizim paranız varsa bana verebilirmisiniz bakın ....... şunları yapıcam sizde kazanacaksınız....yedimmi ben yemedim hisse satışlarımı bu konuşma sonrası yazdım kademeli ...sen yoluna ben yoluma ...sen halen para dileniyorsun bence...

bugünkü fiyat yükselişide suni bence patron ekranda iken kagıtları eksi kırmızımı olurmuş adettendir hepsi yeşil...yarın hepsini ziyadesiyle geri alacaktır
    sosyal medyada da bunun yandaşları uçacak kacacak demeye devam ediyor daha düştügü yere çıkamamış siz ne anlatıyorsunuz adamda para yok dileniyor buradan bile almıyor.yok ki para alsın reklamla hala satma derdinde görüntü bence

al-sat değildir.
    Kasada para yok dediğiniz şirketin, 66.029.187 TL Nakit ve Nakit Benzerleri mevcut, 2. çeyrek bilançoya göre.

6. 1 çeyrek bilançoya gere -90.000.000 lar hatırladıgım bir kayıp var daha dogrusu hayalden kaybedilenler...firmanın tek üretimi hisse senedi zaten firmanın kapsamı girişim sermayesi resmi olarak öyle yani fıtratı girişim 5-6 firmadan al sat yapmak açıp bilançoyu incelesek görecegimiz bu olur hayal satmak güzelmiş. eskiden devremülk vs satarlardı 1 evi 10 kişiye belki şimdi daha profesyonel oldu herkes herşey yasalara uygun yasal ... acaba para oradamı fiziken yoksa geziyormu...para nerede ........ peki benim para nerede.....
    4-5 şirketin borsa da olsa ve sadece 60.000.000 liran olsa yada tüm holding olacak ya hadi fazla fazla vereyim 200.000.000 olsun kasada ki yok çünkü halen arz peşindeler olsa bu kagıt burada sürünmez bence.ve sadece 1 günde neredeyse sadece bu kagıttaki hacim sadece ve senin 5 şirketin kote borsaya kasadaki parayı oranlıyor...
    bu benim kendi görüşüm zarar etmeden herkes gibi çıkmak isterdim ama güven vermiyor bana.. sizi bilemem ben kademeli çıkmaya başladım umarım yükselir.zararımı azaltarak çıkarım en azından.

al-sat değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    1 çeyrek bilançoya gere -90.000.000 lar hatırladıgım bir kayıp var daha dogrusu hayalden kaybedilenler...firmanın tek üretimi hisse senedi zaten firmanın kapsamı girişim sermayesi resmi olarak öyle yani fıtratı girişim 5-6 firmadan al sat yapmak açıp bilançoyu incelesek görecegimiz bu olur hayal satmak güzelmiş. eskiden devremülk vs satarlardı 1 evi 10 kişiye belki şimdi daha profesyonel oldu herkes herşey yasalara uygun yasal ... acaba para oradamı fiziken yoksa geziyormu...para nerede ........ peki benim para nerede.....
    4-5 şirketin borsa da olsa ve sadece 60.000.000 liran olsa yada tüm holding olacak ya hadi fazla fazla vereyim 200.000.000 olsun kasada ki yok çünkü halen arz peşindeler olsa bu kagıt burada sürünmez bence.ve sadece 1 günde neredeyse sadece bu kagıttaki hacim sadece ve senin 5 şirketin kote borsaya kasadaki parayı oranlıyor...
    bu benim kendi görüşüm zarar etmeden herkes gibi çıkmak isterdim ama güven vermiyor bana.. sizi bilemem ben kademeli çıkmaya başladım umarım yükselir.zararımı azaltarak çıkarım en azından.

al-sat değildir.
    Siz anladığım kadarıyla bu şirket hissesine, gsy. ortaklıklarının faaliyet alanını incelemeden yatırım yapmışsınız. Neyse size uğurlar olsun, ben bekleyeceğim şimdilik.

8. eski göz ağrıma bi bakayım dedim kimsecikler yazmaz olmuş

2.62 ortalamayla bıraz aldım bugün ,

Sayfa 963/975 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •