Sayfa 967/975 İlkİlk ... 467867917957965966967968969 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bi bu kaldı gitmeyen. Hepsi gitti.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yolcuu Yazıyı Oku
    Bi bu kaldı gitmeyen. Hepsi gitti.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sırası gelince gider merak etmeyin

3. sosyal medya ve forumlarda halen" 2,59 gelirse maliyet düşürmek için tüm malımla girecegim" diyenler var...
    arkadaş orası algı olan fiyat sana oradan da iteleyip 2,30 lara bir çekerse yanarsın...bilerek mi yazılıyor bunlar yada bir insan bu kadar kandırılıp halen inanırmı...hani körü sksen gözü açılır misali...
    patron veya tahtacının maliyeti 0 veya max 1 liradır mantık olarak ...kendisi oyuncu zaten...adamın dolar şu olmuş iste patronda veya tahtacıda zarardaymış vs hikaye adam dolar uçsada zararı yok bence ...adam piyasaya malı itelemiş kur farkı vs umurunda bile değil bence...onun tek zararı veya riski şimdi hedef holding için harcayacagı paradır ...onuda diger yan kagıtlardan çıkartmıştır aslında bence...

al-sat değildir.

4. hdfgs yani hedef girişimin olması gereken fiyatlar yerine;... elinde topluca bulunan hedef holdingi 2,20 lerden 3,40 lara çıkartmıştır bence... bu el degiştirmek gibi birşey oldu yani hdfgs yi piyasada manüple edip bıraktı belki...şimdi hedef te çakma derdinde...hedef girişim varken niçin bir şirket daha kurdun spk kaybımın günahı vebali sizindir...

al-sat değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    sosyal medya ve forumlarda halen" 2,59 gelirse maliyet düşürmek için tüm malımla girecegim" diyenler var...
    arkadaş orası algı olan fiyat sana oradan da iteleyip 2,30 lara bir çekerse yanarsın...bilerek mi yazılıyor bunlar yada bir insan bu kadar kandırılıp halen inanırmı...hani körü sksen gözü açılır misali...
    patron veya tahtacının maliyeti 0 veya max 1 liradır mantık olarak ...kendisi oyuncu zaten...adamın dolar şu olmuş iste patronda veya tahtacıda zarardaymış vs hikaye adam dolar uçsada zararı yok bence ...adam piyasaya malı itelemiş kur farkı vs umurunda bile değil bence...onun tek zararı veya riski şimdi hedef holding için harcayacagı paradır ...onuda diger yan kagıtlardan çıkartmıştır aslında bence...

al-sat değildir.

başka forumlarda halen aşagıdaki gibi düşüneneler var ...olayı halen anlamamışlar ... o paranın büyük kısmı belki senin benim arkadaş halen uyanamadın mı adam herşey yasal bir şekilde umut sattı hayal sattı yasal bir şekilde dolandırdı bence ... adam zarara ortak aldı bence karı vermeye değil...bir borsa da şirketler oyuncu olursa olacagı bu ...spk diyecek hem menkul hizmet işi hem şirket hem holding hemde girişim hemde banka hayrola demeli veya iyi takip edilmeli bu firma bir sıkıntı yaşarsa felakete yol açar...ben testiyi kırayım en başından sonra inek nerde daga kaçtı dag nerde yandı kül oldu bitti olmasın spk buna onay verdi nasıl incelendi bilmiyorum...elimde hisse var bende düşmesini istemem...ama dürüst gelmiyor bana uzun süredir hisse hareketleri...
    adam 1 e 2 bedelli verdi hisse başıda 1,35 te bedlsiz...zaten degeri olmayan birşeyi sattı bence durum ortada...
    hedef holding var artık bunu niye götürsün skınde bile değil bence...spk hedef holdinge izin vermemeliydi bence...

bir forumdan ALINTIDIR. AŞAGIDAKİ CÜMLE
    "Namık ben 38 milyon tl 2.698 ortalama ile alım yapmadım sen aldın dolar bazlı zarardasın götüreceksin eninde sonunda götüreceksin. ytd."

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 01-12-2021 saat: 10:38.

6. sn.mahal,
    amaciniz nedir bilemiyorum,
    elimde bir miktar hdfgs var ve maliyetim biraz yukarilarda.
    buralardan maliyet dusurmek icin almak niyetindeyim ama yazdiklarinizdan etkileniyorum ve elim gitmiyor bir turlu.
    benim gibi baska insanlarda vardir diye dusunuyorum,
    ya cok hayir duasi alacaksiniz, ya da beddua.
    Allah hakkinizda hayirlisini nasip etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by firstcylon Yazıyı Oku
    sn.mahal,
    amaciniz nedir bilemiyorum,
    elimde bir miktar hdfgs var ve maliyetim biraz yukarilarda.
    buralardan maliyet dusurmek icin almak niyetindeyim ama yazdiklarinizdan etkileniyorum ve elim gitmiyor bir turlu.
    benim gibi baska insanlarda vardir diye dusunuyorum,
    ya cok hayir duasi alacaksiniz, ya da beddua.
    Allah hakkinizda hayirlisini nasip etsin.
    Bu soruyu bende daha önce sordum, geriye doğru topiği okuduysanız, maalesef net bir yanıt alamadım. Amacı büyük ihtimal, yatırım kararınızı etkilemek, değil ise, kendisinin mantıklı bir açıklaması olacaktır sanırım. Bu tür hisseler, spekülasyona açık hisselerdir gözlemlediğim kadarı ile, zamanı gelince hareketlenecektir umarım.

Sayfa 967/975 İlkİlk ... 467867917957965966967968969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •