Sayfa 971/975 İlkİlk ... 471871921961969970971972973 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tekfen bir bu iki

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    şahsın dolandırıcı oldugu daha önce spk tarafından belirtilmiş

28 mayıs 2014 tarihli bilgi ALINTIDIR:
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bültenine göre Mehmet Bedir'e Karkim Sondaj Akışkanları Enerji Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. pay piyasasında ve Namık Kemal Gökalp'e Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Hedef Girişim tarafından satın alınması sürecinde GRNYO pay piyasasındaki suçun unsurlarını oluşturmasından tüm lisanslarının 2 yıl süreyle iptal edilmesine karar verdi.

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. (GRNYO)'nin Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Hedef Girişim) tarafından satın alınması sürecinde GRNYO pay piyasasında 10.12.2013-11.12.2013 döneminde gerçekleştirilen işlemlerin 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde incelenmesi sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan şahsın, Kurulumuzun V-101.1 Tedbirler Tebliği’nin 17 nci maddesi çerçevesinde sahip olduğu tüm lisansların 2 yıl süreyle iptal edilmesine karar verdi.

aşagıdaki tüm kagıtlar ciddi risk barındırır bence...tümevarımım şöyle spk kararı var yıllar öncesinden mimlenmiş o yüzden yancıları var(eşi ve çalışanları ) daha önce ve 1 seneden fazladır tüm kagıtlarını takip ediyorum umarım ceza alacaksın...bizden başka yetkili birileride mutlaka senin tüm finanasal hareketlerini izliyor.
    nasıl yatırım bankası kurmana izin verilecek anlamakta güçlük çekiyorum... başvuru umarım ret edilecek...bakalım beraberce batacagız inşallah... büyük bir sabırla batışımızı izleyelim patron.
    halen dün bile haber yayınlayıp müşteri arıyorsun sanırım hdfgs de geri alım ayagına kendin bence alıp satıyorsun ve mal taşıtıyorsun...belki taşıyacak keriz bulamazsan bu iş bitecek iyi yada kötü biçimde o yüzden hızlandırmak lazım senin ne oldugunu belirtip...hergün tükenmektense bat yada çık oynayalım soft flu birşey kalmasın...umarım batarız patron ...

ve şahsın en önemli temasları ...
    info başsırada(kıravatlı adamlar hepsi sokucu gibi arı misali bal )
    hedef holding (yeni oyun alanı... taze soktu sermayeyi piyasaya amcası daha argo falafoş olacak kestanesi , giren çıkandan)
    hedef girişim (falllllllllllllllafoşşşşşşşşşşşşş oldu)
    ideas (fallafoşşş oldu)
    seykim (fallaaafooş)

al-sat değildir.
    Hdfgs varken hedef sirketini kurmasina izin verildi herkes o anda dolandirildi…SPK BEN BU MALLİGİMLA ANLADİM SEN HALEN NE BEKLİYORSUN …PİYASA DOLANDİRİCİSİ BUNLAR KRAVATLİ ….Dolandiricidir DİKKAT ET…İNFOOOOO YATACAK YERİN YOK

3. aşagıdaki yazı Alıntıdır başka bir siteden katılıyorum arkadaşın görüşlerine... yatırımcı bilinçlenmiş ve 13 adet te yazıyı onaylayan çıkmış demekki bu ekip(info -hedef -sykim ideas vs) çok kişinin ocagını söndürmüş...ve halen devam edecekler...heryere yazıp uyarmak lazım demekki.bu patron borsa da al sat yapan birisi.yakında millete hedef ten fena kitleyecek bence.

al-sat değildir.

Bedelsize kanıp kesinlikle bu hisseye bulaşmayın 5,50 malı herkese çaktı. 250 mio bilanço gösterdi. Gell gel yaptı.. Senet 4,45 den 3.30 bölündü. 1,5 yıldır , 2,10 / 2,90 dolaştı. Verdiği bedelsiz lotlar bile zarar yazıyor. Sakına bu şeref yoksunun hissesine bulaşmayın.ytd

4. Tam patron tahtası tuzluğu olan koşsun
    Önce nakit temettü yerine %14 bedelsiz...
    sonra kayıtlı sermaye tavanını 300 milyon tl den 2 milyar tl ye yükseltme kararı...
    oldu paşam suyundanda koy çarpacak keriz muhakkak var diye düşüne dur ancak...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. Bu sirketin sahibi namik kemal gokalp tir ve soyismine yakismayan hersey olmustur benim hissede oldugum surece ..,firma cripto alim satimi yapan izmirli eski bir silahli kuvvetler altyapili bir sahisla yol yuruyen icrpex altay tokeni ; besiktas basketbol reklam(selcuk beyle birde youtube yayini yapiyorsun birdefa kimden destek aldin namik kimdir sordunmu ayip ayip vs rezillik benim icin kaybim cok… sykim ideas granit isi hele istanbulda bir yere bedelliden aldigi parayi verdi ki tuylerim diken diken oldu bildigim sokak arasi bir firmaya para aktardi.,, rezillik diz boyu hersey resmi ve kuralina uygun ahlaksizlar… porche ile uskudarda geziyorsun vaybe ..,benim evde ekmek yok ne yapacaz simdi.birisi bunun hesabini verecekk.bugun yada yarin ahirete kalmayacak bu kesin
    Namik herkes ile ortak muhafakazar ataturkcu taklaci tuklaci adam pc bildigin suzme pc

6. Hareket başladı sanırım

7. Adam resmi dolandirici ulann .daha ne yazalim …yeni kurdugu hedef holding hisselerini satacakta gelip buradan mal alacak adam bildigin oç. Hemde yasal bir o.ç.

Al-sat degildir

8. Başlayacak bence "imminent"
     Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Hareket başladı sanırım
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 971/975 İlkİlk ... 471871921961969970971972973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •