Sayfa 882/975 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Buralari hala dutluk

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sanki asıl hikaye gayrimenkul geliştirme iştirakinden gelecek gibi..
    Hedef girişim Afyon jeotermalin %97,5 una yani neredeyse tamamına sahip..
    Şimdi burada nasıl bir bomba geliyor bakalım..
    ADIM...1...
    Bağlı Ortaklığımız Afyon Jeotermal Yatırımlar A.Ş.'nin*17.02.2020 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında*
    Ülkemiz*nüfusu, jeopolitik konumu ve giderek büyüyen ticari ve sınai üretimi dikkate*alındığında gayrimenkul geliştiricileri ve yatırımcıları için fırsatlar sunmaktadır.*Gayrimenkul*sektöründeki fırsatları değerlendirmek amacıyla*
    Şirket* faaliyet konusunun gayrimenkul yatırım ve proje geliştirme hususlarını* kapsayacak şekilde değiştirilmesine, Faaliyet konusu* değişikliğine bağlı olarak unvanının "HEDEF PROJELENDİRME VE GAYRİMENKUL* GELİŞTİRME ANONİM ŞİRKETİ" olarak değiştirilmesine, Ödenmiş* sermayesinin 3.000.000.-TL'den 20.000.000.-TL'na artırılmasına,*
    Karar verilmiştir.
    Şirketimiz yönetim kurulu da söz konusu*değişikliklere ve sermaye artırımına iştirak edilmesine karar vermiştir.

ADIM...2...
    Şirket’in doğrudan bağlı ortaklığı Hedef Projelendirme ve*Gayrimenkul*20.000.000.-TL sermayesinin 20.000.000.-TL arttırılarak 40.000.000.-TL’na çıkarılmasına ilişkin sermaye artırımında yeni pay alma haklarının tamamının kullanılmasına oy birliği ile karar verilmiştir..

Sözün özü ASIL BÜYÜK LOKMA BURADA.Tamamı şirkete ayit olan yüksek sermayeli GAYRİMENKUL şirketi.Hedef girişim bunuda bebeklikten çıkarıp yıldızlaştıracak gibi duruyor.Afyonuda KESİNLİKLE HALKA ARZ EDECEKTİR..
    Belkide umduğumuzdan daha kısa sürede halka arz edeceklerdır..
    Çok kısa sürede sermayeyi 3 milyondan 40 milyona çıkardıklarına göre bu iştirakinda acele ediyorlar..
    Bu şirket ORTA VADEDE YILDIZ OLMAYA ADAY İŞLER YAPIYOR..
    BEDELSİZİNİ..
    SEYKİM KİMYA İŞTİRAKINI..
    FADE HALKA AEZINI YAZMIYORUM BİLE..
    ASLA YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 6 tl hedefim vardı burada Vaybe erken çıktık erken

TÜM O SANa ait olduğunu düşündüğün herşey banada ait

4. [QUOTE=komutan logar;4642928]6 tl hedefim vardı burada Vaybe erken çıktık erken

TÜM O SANa ait olduğunu düşündüğün herşey banada ait[/QUOTE
    Dayım nerelerde.. Forumu yetim bıraktınız

5. Sn Finonacci,
    Bağlı Ortaklıklık Afyon Jeotermal Yatırımlar A.Ş.'nin min daha önce ne gibi varlıkları vardı?
    Dönüştürüldükten sonra ve sermaye artışı yapılan şirketin doğrudan bağlı ortaklığı olan Hedef Projelendirme ve*Gayrimenkul A.Ş nin geliştireceği ne gibi gayrimenkul varlıkları var?

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Sn Finonacci,
    Bağlı Ortaklıklık Afyon Jeotermal Yatırımlar A.Ş.'nin min daha önce ne gibi varlıkları vardı?
    Dönüştürüldükten sonra ve sermaye artışı yapılan şirketin doğrudan bağlı ortaklığı olan Hedef Projelendirme ve*Gayrimenkul A.Ş nin geliştireceği ne gibi gayrimenkul varlıkları var?
    Web sitesinde bulamadım..
    Ancak Afyonda çok büyük arazileri olduğunu okumuştum..
    Bu zamanda Gayrimenkul şirketin olsun yeter..
    Bizim için sürpriz olanı sermayeyi 3 milyondan kısa sürede 40 milyona çıkarmaları..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Arada gelip okuyor cevap yazar ;)[QUOTE=çotanak;4645783]
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    6 tl hedefim vardı burada Vaybe erken çıktık erken

TÜM O SANa ait olduğunu düşündüğün herşey banada ait[/QUOTE
    Dayım nerelerde.. Forumu yetim bıraktınız
    TÜM O SANa ait olduğunu düşündüğün herşey banada ait

8. Elimdeki kadar birdaha mal aldim iyi mi yaptik kotumu göreceğiz

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 882/975 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •