Sayfa 925/975 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hisseler ne zaman hesapta görünür acaba. 27 ocakı mı bekliyecez.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Güzel bir video paylaşım için teşekkürler şirket pay satışından sonra eldeki nakit daha iyi işlere imza atabilir.Bence sektör gerçekten güzel. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne yükseliyor ne düşüyor. Sıkıcı bir gün oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Rüçhan olayını az çok biliyorum ama ekstra alınan ruchanlara ne oluyor O konuya tam hakim değilim birisi anlatırsa sevinirim. Seans sırasında ana hisse yada Rüçhan almak hangisi daha mantıklıdır yada bir fark yaratır mı ?

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu konuda borsa tecrübesi ve bilgisi iyi olan üyelerden biri açıklama yaparsa daha doğru olur. Bizlerde bilgilenmiş oluruz.

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Rüçhan olayını az çok biliyorum ama ekstra alınan ruchanlara ne oluyor O konuya tam hakim değilim birisi anlatırsa sevinirim. Seans sırasında ana hisse yada Rüçhan almak hangisi daha mantıklıdır yada bir fark yaratır mı ?

Benim bildiğim kadarıyla Rüçhan fiyatına 2 lira ekleyip ikiye bölünce hisse fiyatından ucuzsa rüçhanı almak kârlı. Ekstra alınan rüçhan da eldekiyle aynı muameleyi görmesi lazım.

6. Selamlar, HDFGS.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 21/01/2021) deniyor. 21 ocakta da işlem görecekmi yoksa 20 ocak akşamı son mu? bilen yazabilirse sevinirim. tşk.

7. Ben geldikten işlem yapıyorum. 21 seans kapanışı dediler bana. Aracı kurumundan teyid almanda fayda var

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku

Değişen bişey yok...
    Şöyle olsun bugünkü fiyatlara göre örnek verelim. Hisse 3.70 şuanda. Sen gittin,
    1000 lot rüçhan fiyattan 5.40 TL den hisse aldın. 28 Ocak günü 1000 lot için 2000 TL ödersen, 28 ocak günü 3.70 fiyattan 2000 lot hdfgs hisse olur. Fiyatların aynı kaldığını varsayarsak... Dolayısıyla 2 bin lot için 7.400 TL ödemiş oluyorsun....
    Ama sen dersen aman ben anlamam rüçhan felan 2.000 lot rüçhan olmayan hdfgs alayım o zaman 7.400 TL ödemiş oluyorsun...
    Sonuçta ikisinde aynı oluyor aslında.
    Umarım yardımcı olmuşumdur..

Sayfa 925/975 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •