Sayfa 898/975 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Elimde hdfgs yok artık ama gönlüm hdfgs de çünkü bir tahminim vardı 1.50 lerden bu yana 6 olacak diye bir hedefim vardi. Yatırım tavsiyesi degildir bakalım ne olacak. Başka bir kağıtta olmasam kesin burada aranızda olurdum. Ama gönlüm burada

BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.
    syn,logar sız çıkınca duauen olarak bende çıktım kaybettik sanırım

2. Ben açıkçası başka kağıt daha fazla gidecek diye çıktım ve oraya geçtim ama yeni yeni hareketlendi o kağıt. Ben bugün buradanda aldım bir miktar bir süre duracağım.1.50 den aldık 2.90 dan sattık şimdi aynı kağıdı 4.75 ten almak nere ama gitsinde önemi yok.

3. Kağıt yükselişe geçmiş..herkes satmış...kimse yok..sipek alayını dökmüş anlaşılan..

4. Ben bugun kademeli satmaya basladim , herkese iyi haftalar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Garip bir hisse her seans milyon lotlar havada ucuyo ama bir türlü tavan olmuyo seans içi tradeler yapabiliyorum ancak taşımaya cesaretim yok fakat bilancoya bakınca 8-10 lira ederi var.
     Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Kağıt yükselişe geçmiş..herkes satmış...kimse yok..sipek alayını dökmüş anlaşılan..

6. Mal toplu...
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Şu an hdfgs ekside ama iyi bir artıya geçeceğini düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.

8. Eylül sonuna doğru SEYKM ve İDEAS tan çıkışları oldu,oldukça karlı pozisyonlar olmalı.3 çeyrek karlılık devam eder gibi...Son bir aylık AKD de fena değil.İçi boş,uçan kaçanlara göre takibe değer gibi.
    Yatırım tavsiyesi,alım yada satım tavsiyesi değildir...Büyük zarara uğrayabilirsiniz.

Sayfa 898/975 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •