Sayfa 893/975 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sattım tekrar girdim ben buranın en eskilerindenim burası benim artık al sat yerim. İlk 1.05 Ken girdim 1.30 da sattim sonra 3 lere bensiz gitti sonra korona sonrası 1.49 ile almaya başladım 2.90 dan sattim arabami buradan aldim.. Şimdi küçük küçük al satlar yapıyorum burada buranın eskileri beni tanır bende yalan yok eski yorumları okursan 1.50 iken 6 olacak yazılarımı görürsün hatta tweterimda da var. Ha gorurmu görmez mi bilmem ama bence galiptir bu yolda mağlup.

Yatırım tavsiyesi değildir kimse bana uyup al sat veya bekleme yapmasın.
     Alıntı Originally Posted by futureman Yazıyı Oku
    12 Ağustos ta girmişsin. Şimdi girmiş gibi konuşuyorsun. Bugün 2 Eylül
    BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.

2. Kazançlarınızı güle güle harcayın. Kendi reklamımızı yapmanıza gerek yok ihtiyaç hiç yok. Son aldığınız hisseyi 12 Ağustos ta almışsınız. Farklı yazmışsınız onu yazdım sadece. Herkes alıp satıyor. Fiyat yazmanıza da gerek yok. Size yalancı demedim. Sadece hisseyi yeni almamışsınız dedim o kadar. Deriiiiiinn açıklama yapmışsınız 😃😃😂😂
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sattım tekrar girdim ben buranın en eskilerindenim burası benim artık al sat yerim. İlk 1.05 Ken girdim 1.30 da sattim sonra 3 lere bensiz gitti sonra korona sonrası 1.49 ile almaya başladım 2.90 dan sattim arabami buradan aldim.. Şimdi küçük küçük al satlar yapıyorum burada buranın eskileri beni tanır bende yalan yok eski yorumları okursan 1.50 iken 6 olacak yazılarımı görürsün hatta tweterimda da var. Ha gorurmu görmez mi bilmem ama bence galiptir bu yolda mağlup.

Yatırım tavsiyesi değildir kimse bana uyup al sat veya bekleme yapmasın.

3. O hisseyi satıp satmadigimi bilmiyorsunuz ve bugün alıp almadigimida oradan cikartamazsiniz diyorum bende sayın futureman
     Alıntı Originally Posted by futureman Yazıyı Oku
    Kazançlarınızı güle güle harcayın. Kendi reklamımızı yapmanıza gerek yok ihtiyaç hiç yok. Son aldığınız hisseyi 12 Ağustos ta almışsınız. Farklı yazmışsınız onu yazdım sadece. Herkes alıp satıyor. Fiyat yazmanıza da gerek yok. Size yalancı demedim. Sadece hisseyi yeni almamışsınız dedim o kadar. Deriiiiiinn açıklama yapmışsınız

4. FADE leri satılabilir hale getirip o yatırmdan çıkmıştı.Lotları tavandan satabildimi aceb....

5. Fadelerde oran yuzde 5 ancak seykimin yuzde 40 kusuru hedefte seykim hisse olarak son 2 yilda 8 katina çıktı 2nci dalgada seykim nerelere gidecek belli degil diger istirakleri saymiyorum bile seykim yuzde 40i an itibari ile 70 milyon tl ediyor kasada nakit var hedefin tamami 240 milyon tl hedef hala cok ucuz ...

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu arada bedelsiz hisseler herkese hayirli olsun

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelsizler yattı hayırlı olsun arkadaslar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bir arkadaşımda var ,bölündükten sonra hesabına ayrı 300 lot görünüyormuş sebebi nedir ? Yoksa daha sonra duzelir mi ?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 893/975 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •