Special Days Image
Sayfa 613/975 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Komutanım Millet tatilde sanırım...

2. 09.08.2019 - 09.08.2019 tarihinde HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,53 - 1,53 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 100.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 09.08.2019 tarihi itibariyle %30,12 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ben gittiğimden beri neredeyse kimse birşey yazmamış galiba kimse kalmamis. Dayı sen gel bi uşak i incele incelemenin sonunda oraya yoruma yaz. Usak hakkinda ne dusundugunu. Ben daha alıcı değilim orada 0.90 ları gorurse alıcı olabilirim. O da bedelli yaptı yeni. Bi bak bakalım durum ne? Ben seni oraya etiketliyorim şimdi oraya yorumunu müsait olunca yazarsın.

BENIM YAZIMA GÖRE IŞLEM YAPAN VARSA O EN BÜYÜK EMBESILDIR.

komutan attan in eşşeğemi bin diyorsun bana

komutan elimde olmayan hısseye yorum yapmam

kımsenin aklınada ihtiyacım yok benimki bana yeter

komutan kıyametler kopuyor senin benjamınde tık yok

ah komutan ah nediyeyim sana

komutana gelsin aşağıdaki türkü

https://www.youtube.com/watch?v=D2xXMSwBZh4

5. https://www.youtube.com/watch?v=7dvfYqmhtYE

komutan bu daha uyumlu buda sana ve 110 ları bekleyenlere gelsin

6. Dayı ben 1.18-1.20 dedim ;) ama ben şu an hedef olsaydım ki elimde zerre miktarda var şu an asla çıkmazdım. Yok sana çok demiyorum bence kimse çıkmasın sadece bi incele demiştim usaki . onca zaman husumetiniz oldu insan bi 1 saat benim için araştırır be buraya değil ama uşak a yaz.

BENIM YAZIMA GÖRE IŞLEM YAPAN VARSA O EN BÜYÜK EMBESILDIR.

7. usak ın sayfasına baktım komutan

yahu sen alem adamsın hedefte benim ömrümü yedin bitirdin

usak ta yere gög e sığdıramamışsın

komutan gerçekten elimde olmayan hısseye yorum yapmıyorum

bıraz inceledim hedef gibi operasyondan geçmiş bir hisse

dağınık ama güzel hisse adam olur zamanla

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    09.08.2019 - 09.08.2019 tarihinde HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,53 - 1,53 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 100.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 09.08.2019 tarihi itibariyle %30,12 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır
    Bugün daha yüklü satmış gibi
    pastaya bakacak olursak
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 613/975 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •