Sayfa 970/975 İlkİlk ... 470870920960968969970971972 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Daha önce epey geri alım yapmıştı,şimdi yine 14 milyon lot alım fikrini açıklamış,her gün 100-300-500 bin alım yapıyor ama hisse bana mısın demiyor düşüyor..neden? çünkü Namık Kemal Gökalp denen şahsın zerre kredisi yok,herkes dolandırıcı gözüyle bakıyor...yazık! itibarın,şerefin yoksa para ne işe yarar ki?

2. Kimse dolandirici gozuyle bakmiyor pasam…sahis zaten spk tarafindan gerekli cezayi daha once almis…yani bakmaya gerek yok zaten sahis ortada aleni acik ceza almis…yani uzatmaya gerek yok ben yazayim “infonun sahibi kim “yaz google a spk tarafindan 2014 ceza almis lisans iptali 2 yilligina o tarihte hdfgs sebebiyle yemis cezayi umarim hatta tahminim bu sefer haci babanin sopasini da gorecek insallah… kul hakki kimseye kalmaz biz battik bu puzzle te batsin pc …ilk cezasini seykim ve ideas ta sirasiyla gectigimiz hafta hepsini aldi bence…
    At hirsizi vicdansiz cok…spk calisiyor bravo…
    Masturbasyon yaziyorum surekli bence kendisi alip satiyor yani takaslarda bir skim olmuyor bir yildir…gerci herkes farkinda spk da biliyor bence…onlarda izliyor gecen hafta ilk cocugu koydular …sira ?
    Al sat degildir…
    Son düzenleme : mahal; 01-01-2022 saat: 02:13.

3. Yani gerçekten acıklı bir durum,önceden 14 milyon almıştı,şimdi yine 14 milyon daha alacağını söylüyor,yani sermayenin %10 u gibi..ama bana mısın demiyor?itibarlı biri olsa hisse bir kaç tavan yapardı...1.96 f/k dayız üstelik...demekki hiç inandırıcılığı kalmamış...zavallı

4. Çok sinsi ve iyi bir çıkış başladı bence
    Yatırım tavsiyesi değildir

5. O kadar sinsi ki çıkış, hiç farkedilmiyor sayın ortak

Latife yapıyorum alınmayın sakın.
     Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Çok sinsi ve iyi bir çıkış başladı bence
    Yatırım tavsiyesi değildir
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Allah bilir bu dolandırıcılar aldık diye kap atarken aynı anda başka yollardan 2 katını satıyordur...

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    şahsın dolandırıcı oldugu daha önce spk tarafından belirtilmiş

28 mayıs 2014 tarihli bilgi ALINTIDIR:
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bültenine göre Mehmet Bedir'e Karkim Sondaj Akışkanları Enerji Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. pay piyasasında ve Namık Kemal Gökalp'e Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin Hedef Girişim tarafından satın alınması sürecinde GRNYO pay piyasasındaki suçun unsurlarını oluşturmasından tüm lisanslarının 2 yıl süreyle iptal edilmesine karar verdi.

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. (GRNYO)'nin Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Hedef Girişim) tarafından satın alınması sürecinde GRNYO pay piyasasında 10.12.2013-11.12.2013 döneminde gerçekleştirilen işlemlerin 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde incelenmesi sonucunda, aşağıdaki tabloda yer alan şahsın, Kurulumuzun V-101.1 Tedbirler Tebliği’nin 17 nci maddesi çerçevesinde sahip olduğu tüm lisansların 2 yıl süreyle iptal edilmesine karar verdi.

aşagıdaki tüm kagıtlar ciddi risk barındırır bence...tümevarımım şöyle spk kararı var yıllar öncesinden mimlenmiş o yüzden yancıları var(eşi ve çalışanları ) daha önce ve 1 seneden fazladır tüm kagıtlarını takip ediyorum umarım ceza alacaksın...bizden başka yetkili birileride mutlaka senin tüm finanasal hareketlerini izliyor.
    nasıl yatırım bankası kurmana izin verilecek anlamakta güçlük çekiyorum... başvuru umarım ret edilecek...bakalım beraberce batacagız inşallah... büyük bir sabırla batışımızı izleyelim patron.
    halen dün bile haber yayınlayıp müşteri arıyorsun sanırım hdfgs de geri alım ayagına kendin bence alıp satıyorsun ve mal taşıtıyorsun...belki taşıyacak keriz bulamazsan bu iş bitecek iyi yada kötü biçimde o yüzden hızlandırmak lazım senin ne oldugunu belirtip...hergün tükenmektense bat yada çık oynayalım soft flu birşey kalmasın...umarım batarız patron ...

ve şahsın en önemli temasları ...
    info başsırada(kıravatlı adamlar hepsi sokucu gibi arı misali bal )
    hedef holding (yeni oyun alanı... taze soktu sermayeyi piyasaya amcası daha argo falafoş olacak kestanesi , giren çıkandan)
    hedef girişim (falllllllllllllllafoşşşşşşşşşşşşş oldu)
    ideas (fallafoşşş oldu)
    seykim (fallaaafooş)

al-sat değildir.
    Kravatli dolandiricilar …porche ile uskudar da tur at bakalim nereye kadar siirtin cakali

Al sat degildir sahis yuzsuz pzvenktir

8. Namikda tam bir şey çocuğumuş bunca vebalini kendi şeytani planı olan birinin bu dünyada yizunun gülmesi mümkün değil bunca hakaret ah intizar vebal bu ********ler ailesini cehennemde yakmaya yeter ��

Sayfa 970/975 İlkİlk ... 470870920960968969970971972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •