Sayfa 823/975 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı senin attığın fotoğraflarda yazılar okunmuyor bilgin olsun.

attığım resmi ben tıklıyorum çok rahat okunuyor

2. bdayım selam, takaslar için teşekkürler. Sanki patron denizbanktan yatırım fonuna ve yatırım ortaklığına aktarmış gibi görünüyor. Denizbank+A1 cap. eksilmesi yatırım fonu ve yatırım ortak. artışına eşit olduğu görülüyor. Patron cepten cebe yapmış gibi duruyor. Becerikli Namık!! Ama gün sonu alıcılara ve satıcılara bakıp sonra T+2 de başka kurumların alıcılı ve satıcılı olduğunu görüyorum. Ne yapmaya çalışıyor patron.... YTD patronun ekotürk teki konuşmasını dinlediyseniz son dakikalarda ilginç açıklaması var.

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    attığım resmi ben tıklıyorum çok rahat okunuyor
    Ben telefondan giriyorum belki ondandir.

4.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ben telefondan giriyorum belki ondandir.

telefonunun ekranını büyütürsen görürsün, yahu komutan herşeyi benmi öğreteceğim sana

5.  Alıntı Originally Posted by FizikçiMetin Yazıyı Oku
    bdayım selam, takaslar için teşekkürler. Sanki patron denizbanktan yatırım fonuna ve yatırım ortaklığına aktarmış gibi görünüyor. Denizbank+A1 cap. eksilmesi yatırım fonu ve yatırım ortak. artışına eşit olduğu görülüyor. Patron cepten cebe yapmış gibi duruyor. Becerikli Namık!! Ama gün sonu alıcılara ve satıcılara bakıp sonra T+2 de başka kurumların alıcılı ve satıcılı olduğunu görüyorum. Ne yapmaya çalışıyor patron.... YTD patronun ekotürk teki konuşmasını dinlediyseniz son dakikalarda ilginç açıklaması var.

takasları paylaştım , yorum yapıp kimseyi etkilemek istemem , becerikli Namık adı üstünde

6. patron ne zaman ekotürk e çıktı varsa lınki atarmısın buraya

7. Dur dayı bunu ben atayimda gözüne gireyim
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    patron ne zaman ekotürk e çıktı varsa lınki atarmısın buraya

Sayfa 823/975 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz