Sayfa 629/975 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
    Karar Tarihi 08.08.2019
    Genel Kurul Tarihi 20.09.2019
    Genel Kurul Saati 10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 19.09.2019
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe ÜSKÜDAR
    Adres Volley Hotel İstanbul Nuhkuyusu Cad. Seyit Ahmet Deresi Sk. 34662 Altunizade/Üsküdar-İSTANBUL

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Başkanlık Divanı Seçimi,
    2 - Toplantı tutanaklarının imzalanması hususunda Başkanlık Divanı'na yetki verilmesi,
    3 - Şirket Yönetim Kurulu'nca hazırlanan 2018 Yılı Faaliyet Raporunun müzakeresi ve onaylanması,
    4 - 2018 Yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların ve Bağımsız Denetim Raporunun müzakeresi ve onaylanması,
    5 - Yönetim Kurulunun kar dağıtımı ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2018 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi,
    7 - Türk Ticaret Kanunu'nun 363. maddesi uyarınca yıl içinde seçilen yönetim kurulu üyelerinin onaylanması,
    8 - Şirketimizin 2019 yılına ilişkin bağımsız dış denetimini yapmak üzere görevlendirilecek kuruluşun belirlenmesi,
    9 - İlişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi,
    10 - Şirketin 2018 yılında yapmış olduğu bağış ve yardımların Genel Kurul'un bilgisine sunulması ve 2019 yılında yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenmesi,
    11 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, üst düzey yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarının, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmesi ve rekabet edebilmesi için Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396'ncı maddeleri kapsamına giren hususlarda yetkili kılınmaları hakkında gerekli iznin verilmesi,
    12 - Dilek ve Temenniler.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

yarın genelkurul var

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    genel kurul tipi olağan genel kurul
    hesap dönemi başlangıç tarihi 01.01.2018
    hesap dönemi bitiş tarihi 31.12.2018
    karar tarihi 08.08.2019
    genel kurul tarihi 20.09.2019
    genel kurul saati 10:00
    gk'na katılım için pay sahibi olunması gereken son tarih 19.09.2019
    ülke türkiye
    şehir istanbul
    ilçe üsküdar
    adres volley hotel istanbul nuhkuyusu cad. Seyit ahmet deresi sk. 34662 altunizade/üsküdar-istanbul

gündem maddeleri
    1 - açılış ve başkanlık divanı seçimi,
    2 - toplantı tutanaklarının imzalanması hususunda başkanlık divanı'na yetki verilmesi,
    3 - şirket yönetim kurulu'nca hazırlanan 2018 yılı faaliyet raporunun müzakeresi ve onaylanması,
    4 - 2018 yılı hesap dönemine ilişkin finansal tabloların ve bağımsız denetim raporunun müzakeresi ve onaylanması,
    5 - yönetim kurulunun kar dağıtımı ile ilgili önerisinin görüşülerek karara bağlanması,
    6 - yönetim kurulu üyelerinin şirketin 2018 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi,
    7 - türk ticaret kanunu'nun 363. Maddesi uyarınca yıl içinde seçilen yönetim kurulu üyelerinin onaylanması,
    8 - şirketimizin 2019 yılına ilişkin bağımsız dış denetimini yapmak üzere görevlendirilecek kuruluşun belirlenmesi,
    9 - ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi,
    10 - şirketin 2018 yılında yapmış olduğu bağış ve yardımların genel kurul'un bilgisine sunulması ve 2019 yılında yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenmesi,
    11 - yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin, yönetim kurulu üyelerinin, üst düzey yöneticilerin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarının, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmesi ve rekabet edebilmesi için türk ticaret kanunu'nun 395 ve 396'ncı maddeleri kapsamına giren hususlarda yetkili kılınmaları hakkında gerekli iznin verilmesi,
    12 - dilek ve temenniler.
    Gündemde yer alan hak kullanım süreçleri
    kar payı dağıtım

yarın genelkurul var
    dayım günaydın naslısın iyimisin? Nasıl insanlar bunlar kapta yok hiç bildirim yok gizli gizli genel kurul gidip rezil etceğimi biliyorlar bedelliden sonra paraları kendilerini daha zengin etmek için kullandılar hisselerine sahip çıkmadılar küfür etcem bu hainlere olmucak

4.  Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    dayım günaydın naslısın iyimisin? Nasıl insanlar bunlar kapta yok hiç bildirim yok gizli gizli genel kurul gidip rezil etceğimi biliyorlar bedelliden sonra paraları kendilerini daha zengin etmek için kullandılar hisselerine sahip çıkmadılar küfür etcem bu hainlere olmucak

kap ta genelkurul haberi var ayın 8 inde kap a haber yapmışlar

bende haberi kaçırmışım ,adamların günahını alma adalimalı

5. Onlardan günah alsam ne olur dayım 2 senedir paramı hiç ettiler

6. Neyse inşallah hayırlara vesile olur diyelim.hayırlı kazançlar dayım kendine iyi bak

7. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 629/975 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •