Sayfa 966/975 İlkİlk ... 466866916956964965966967968 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 7 gündür yükselen endekste 7 gündür düşüyor.!

Denecek söz yok, birde yatırım bankası kuracakmış.
    İsterse uzaya çıksın ahlak ve karakter olmadığı gibi GÜVEN SIFIR.

Bu da son yazımdır, çünkü yazıp çizmeye bile değmez.!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2. şirketin geri alımı bitti sanırım ...agustostaki geri alım bildiriminde "kagıdım çok düşüyor ben alıyorum" diyordu...ee şimdi bu ne demek yani" ben almasam bu kagıt bir boka yaramıyor alıcısı yok daha da düşecekti" demek benim anladıgım...millette halen boş hikaye anlatıyor...
    kötü günler bitti mi? daha kötüsü belki de ? ne dersiniz?
    dün youtube da info gm yardımcılarından biri mrt ekonomi tube kanalında s ami ile konuşurken yine satın kaçın kar cebe yakışır gibi söylemlere başlamış (biz sizinle aynı guruba ait kagıdın sahibiyiz "hdfgs" daha maliyetimizi bulamadık nasıl olacak) ...birde hisse senedi öneriyor kendi şirketlerinden iştiraklerinden sadece qarkseramik vardı... şimdi bu konuşan genel müdür yardımcılarından biri, bu patronun astı altında çalışıyor bilmem anlatabildimmi.:ben şaşırdımmı hiççç
    yanılmayı çokkkkk isterim..

al-sat değildir.

eşşek-at hırsızlarından uzak durmak lazım ama bazen hayattaki bir hata insana çok çok çok şey kaybettirmekte
    bu at hırsızlarına kaldıysak sk tuttuk.
    Son düzenleme : mahal; 11-11-2021 saat: 14:27.

3. HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HDFGS
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    16.11.2021 1815
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    Yatırım Bankası Kuruluş Çalışmalarına Başlanması Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yoktur

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Ülkemizin kalkınma hedefleri doğrultusunda, sürdürülebilir büyümeye yönelik yatırımların ve projelerin desteklenmesi, sermaye ve fon kaynaklarının etkin kullanımının sağlanması, yurt içi, yurt dışı ve uluslararası ortak yatırımların finanse edilmesi amacıyla diğer grup şirketleri ile birlikte "Yatırım Bankası" kuruluşu için gerekli çalışmalara başlanmasına,

Kurulacak yatırım bankası unvanının "Hedef Yatırım Bankası" olmasına ve sermayesinin 300 milyon TL olarak belirlenmesine, kuruluş sermayesinin Hedef Holding A.Ş. %30 (90.000.000 TL), İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. %25 (75.000.000 TL), Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. %25 (75.000.000 TL), Namık Kemal Gökalp %10 (30.000.000 TL) ve Sibel Gökalp %10 (30.000.000 TL) olmak üzere yerine getirilmesine ve gerekli izinleri alınması akabinde kurulması hedeflenen Yatırım Bankası'nda %25 oranında pay sahibi olunmasına,

Gerekli her türlü fizibilite çalışmalarının yapılması, başvuru için gerekli tüm prosedürlerin yerine getirilmesi, yetkili otoritelere başvurulması, iş için her türlü doküman, beyanname, taahhütname ve sözleşmenin imzalanması, Yatırım Bankası kuruluşu için gerekli başvuruların yapılması ve bu kapsamda resmi ve özel kurum ve kuruluşlar nezdindeki gerekli her türlü iş ve işlemin gerçekleştirilmesi için Yönetim kurulundan Namık kemal Gökalp ve Mehmet Ziya Gökalp'in şirketimiz adına yetkilendirilmesine

Oy birliği ile karar verildi.

4. misal hdfgs hissesinden piyasada 78 adet var bunun 50 adetini en az küçük yatırımcı vs yedirmişsin diyelim 3,5 üzeri maliyetle;
    Beyin jimnastiği biraz komplo teorisi yapalım.

tahtacı yada patronun elinde kalmış misal 28 adet şimdi 1 yıldır sadece o 28 adet hareket ediyor arada birde al sat çılar girip tahtacı elini belli ettiği için alıp 5-10 adetini satıp alıyor...
    şimdi tahtacı veya patron 28 adeti bir elinden digerine bir aracı kurumdan digerine aslında at başı sanki info çünkü kendisine ait 1 senedir dolaştırıyor bazende bugün oldugu gibi haberle 28 adetin bir kısmınıda çakayım diyor belki ...birde bakıyor elini gören diger çakal tayfa 5-10 buna geçirmek istiyor , patron yada tahtacı hemen gtü kolluyor sanki 10 dk %4 artıda duramıyor...
    bak gel tavana tahtacı millet nasıl eline verecek istemiyorsun bence kendi kagıdını ...elinde 28 adet için para var ve 1 senedir onunla oynuyorsun bence...
    para gücü yok bunun bence piyasada ki kalan payları alacak kadar sanki...herşey ortada ayan beyan yıllık takaslarda her bok ortaya dökülüyor...mastürbasyona devam et bakalım ne zaman bu kötü alışkanlıktan kurtulacan rezillik diz boyu ...

al-sat değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    misal hdfgs hissesinden piyasada 78 adet var bunun 50 adetini en az küçük yatırımcı vs yedirmişsin diyelim 3,5 üzeri maliyetle;
    Beyin jimnastiği biraz komplo teorisi yapalım.

tahtacı yada patronun elinde kalmış misal 28 adet şimdi 1 yıldır sadece o 28 adet hareket ediyor arada birde al sat çılar girip tahtacı elini belli ettiği için alıp 5-10 adetini satıp alıyor...
    şimdi tahtacı veya patron 28 adeti bir elinden digerine bir aracı kurumdan digerine aslında at başı sanki info çünkü kendisine ait 1 senedir dolaştırıyor bazende bugün oldugu gibi haberle 28 adetin bir kısmınıda çakayım diyor belki ...birde bakıyor elini gören diger çakal tayfa 5-10 buna geçirmek istiyor , patron yada tahtacı hemen gtü kolluyor sanki 10 dk %4 artıda duramıyor...
    bak gel tavana tahtacı millet nasıl eline verecek istemiyorsun bence kendi kagıdını ...elinde 28 adet için para var ve 1 senedir onunla oynuyorsun bence...
    para gücü yok bunun bence piyasada ki kalan payları alacak kadar sanki...herşey ortada ayan beyan yıllık takaslarda her bok ortaya dökülüyor...mastürbasyona devam et bakalım ne zaman bu kötü alışkanlıktan kurtulacan rezillik diz boyu ...

al-sat değildir.
    Amacınız nedir sizin anlamadım. Elinizde hisse varsa, bu kadar kötülediğiniz hisseyi satıp kurtulmanız lazım; yok eğer yoksa, bu kadar çırpınmanız neden?

6.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    sosyal medyada sürekli patron baskı kuruyormuş hisse neredeyse 1 senedir o yüzden düşüyormuş algısı var...
    bence kimse baskı yapmıyor parası olana verilecek çok kagıt var ve tahtacı patron vs kimse artık oda zaten elindekileri halen çıkmaya çalışıyor...bence toplamak isteyen zaten yok...
    patron dışında kimse bu kagıdı yukarı süremez ben böyle görüyorum...benim gördüğümde patron bu kadar keriz bulmuşken elindeki parasını baglamıyor; zaten fazla parası oldugunuda sanmıyorum...ucuza buradan veren varsa topluyor umurunda bile degil herşey yasal.
    info vs diger aracı kurumlardaki oyuncular alan satanlarda belki kendileri .bugün A1 yarın bank of america ertesi gun diye uzar gider...kervana kattımı yandın.

al-sat değildir.
    hedef holding tavan tavan gidiyor neden çünkü kagıt şu an elinde ve toplu bir elinden diğerine para harcayıp alıp satıyor gösteri yapıyor yeni sazan arıyor kervana yıllarca takacagı enayileri arıyor; daha taze piyasaya onuda çakacak bence... bunu çaktı umurunda bile değil ...kimse vesvese yada kötüleme yapmıyor hisse hakkında herşeyi grafik ve takas hareketleri söylüyor biz yandık başkaları yanmasın...alacak ve cenazeyi kaldıracak olan patrondur ...akıllı olan kimse bu kagıda bulaşmaz...adam reklamla mal kaktırmak için medyayı ekonomi kanalları ve hatta büyük bir ekiple sosyal medyayı kullanıyor...herkes herşeyin farkında...hedef holdingide yedirecek millete taşıtacak ölmez sag kalırsak izleyin..parası kısıtlı aynı anda operasyon yapamıyor sık gibi geziyor bence...ama hdfgs ye kesinlikle ayırdıgı kısıtlı bütçeyi kullanıyor... geri alımı bile 1 senedir yalandan yaptı..."bk sinegi çeker gibi" bende dahil bir motto su var bu hırsızların sanırım...
    kagıdı toplamak istese bu 300 günde güle oynaya yapardı amacı mal taşıtmak" karıncayı sıkıp belini incitmeyecek" aklınca... hata bizde "hem ayranım dökülmesin hem gtum sıkılmesın "diye bakınca; bu çakallar zaten gtveren olmuşlar yıllarca borsa işinde yedirirlermi pcler.

zararım 250K karşılayın çıkayım fırsat maliyeti hariç...

sus diyenlerde niçin susturmak istiyor günlük haftalık trade gelenler genelde ve patron veya tahtacı belkide, %3-5 çogunlugu kurtarmaz millet %35 içerde ...kötü olana kötü diyecek ve oyunlarını ifşa edeceksin gelsin kendi bkunu kendisi temizlesin ..."başka insanları uyandırma kuşlar kaçmasın "diyenler ticari ahlak yoksunudur benim gözümde.

al-sat değildir.

7. ortak bu hissede ne buldun o kadar yatırım yaptın...bence önce kendini eleştirmelisin sn mahal..

8. Elinde hisse olan, sürekli kötümser yorum yapmaz zaten. Ya satmıştır, alttan daha çok almak istiyordur veya aldırtmak istiyordur, yada hırsından böyle yazıyordur. ''Yatırımcı'' psikolojisi..

Sayfa 966/975 İlkİlk ... 466866916956964965966967968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •