Sayfa 485/975 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Beyler yeşil yaktirmamiz lazım el atın biraz.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

2. Tek kademede 500 lot mal. Aracı kurumu olmasına rağmen sabahtan maymuna dönen patron için kaçırılmayacak fırsat.
    Ne kadarı kendinin bilmiyorum ama artık tartarak alacak

3. GK yı bekliyoruz...

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    GK yı bekliyoruz...
    Gk dan ne bekliyorsunuz çok merak ediyorum.. hisseye olumlu ya da olumsuz yansıyacak hangi karar genel kurulda alınacak? Kar dağıtım kararı mı? Nedir anlamadım.. seykm’in satışı gibi bir karar bekleniyorsa gk’nın onayına ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum.. yönetim kurulunda bu yetki mevcut.. GK lafı dolanıyorda dolanıyor ortalıkta hangi derde deva olacak ondan bahseden yok.. cidden bir beklentiniz varsa paylaşın

5. Genel kuruldan hisseyi yataydan kurtaracak bedelli bedelsiz yeni ortaklik vb hareket getirici şeyler beklemekteyim. Amma emin degilim patron da genel kurul yapmak istemiyor galiba :-)

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by Ferdi Yazıyı Oku
    Genel kuruldan hisseyi yataydan kurtaracak bedelli bedelsiz yeni ortaklik vb hareket getirici şeyler beklemekteyim. Amma emin degilim patron da genel kurul yapmak istemiyor galiba :-)
    Genel kuruldan hiç bür şey çıkmaz kanaatimce.. onun yerine 6 aylıktaki karın ne olabileceğine odaklanmak gerekir

7. Bize kötü haberler lazım diger türlü patron her geleni tokatlama derdinde. Yada bedelsiz gibi bedelli gibi yada sirket birlesme ortaklik gibi haberlerle yukarilari görmesi lazim. Topladigi malı bosaltmak isteyecektir ancak hdfgs tmsn olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Keske dar bant yatayda kalsaydi.

8.  Alıntı Originally Posted by hans Yazıyı Oku
    Gk dan ne bekliyorsunuz çok merak ediyorum.. hisseye olumlu ya da olumsuz yansıyacak hangi karar genel kurulda alınacak? Kar dağıtım kararı mı? Nedir anlamadım.. seykm’in satışı gibi bir karar bekleniyorsa gk’nın onayına ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum.. yönetim kurulunda bu yetki mevcut.. GK lafı dolanıyorda dolanıyor ortalıkta hangi derde deva olacak ondan bahseden yok.. cidden bir beklentiniz varsa paylaşın
    Dün sizin için kötü bir gün müydü ?

Sayfa 485/975 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •