Sayfa 803/975 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dün bi grafik atmışlar Cafe trend topiğine İtalya ve İspanya dan öndeyiz vaka da

2. Selam. Eğer dediğiniz gibi kuzey fon kar yazarsa,hedef finansal yatırımlardan da aynı gün 3.5mil.lot satış olmuştu buda kar yazabilir. Seykm in şu anki fiyatını da düşünürseniz ilk 3 aylık bilanço göz dolduracak gibi duruyor. Birde %9.375 lik bedelsiz var. HDFGS için bir hikaye olabilirimi? Tabii bilanço konusunun üstadı bdayım. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by FizikçiMetin Yazıyı Oku
    Selam. Eğer dediğiniz gibi kuzey fon kar yazarsa,hedef finansal yatırımlardan da aynı gün 3.5mil.lot satış olmuştu buda kar yazabilir. Seykm in şu anki fiyatını da düşünürseniz ilk 3 aylık bilanço göz dolduracak gibi duruyor. Birde %9.375 lik bedelsiz var. HDFGS için bir hikaye olabilirimi? Tabii bilanço konusunun üstadı bdayım. YTD

fızıkçı kardeş bir çıktın pir çıktın helal olsun sana

temel olarak atomun çekirdeği kadar olumsuz hiç bir nokta ben görmüyorum

yalnız pıyasalar virüs yüzünden ağır hasar aldı bu devam ederse nötr

en büyük korkum ise patron konjöktörü . algıyı müthiş kullanıyor

4. yalnız hısse geri alım haberi bizim için bulunmaz bir nimet oldu

hele benim için, gırtlağa kadar mala boğulmuştum , 1.34 e kadar düştüğünde

borsa 2 düşerse biz 1 düşeriz , borsa 1 yükselirse biz 2 yükseliriz

kanaatindeyim . böyle piyasalarda elde mutlaka nakit bulunmalı

her ihtimali hesaba katmalıyız yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir

5. La ben burada yokiken ne mal satmış patron vay be dur o zaman geri dönüp okumam gerek tüm haberleri..
     Alıntı Originally Posted by FizikçiMetin Yazıyı Oku
    Selam. Eğer dediğiniz gibi kuzey fon kar yazarsa,hedef finansal yatırımlardan da aynı gün 3.5mil.lot satış olmuştu buda kar yazabilir. Seykm in şu anki fiyatını da düşünürseniz ilk 3 aylık bilanço göz dolduracak gibi duruyor. Birde %9.375 lik bedelsiz var. HDFGS için bir hikaye olabilirimi? Tabii bilanço konusunun üstadı bdayım. YTD

6. Bal dayım baldan tatlı dayım (iyice yagliyayim) bu kuzey fonları ve hedef gisirim hedef finansal hedef girişime mı ait yoksa patrona mı ait.

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Bal dayım baldan tatlı dayım (iyice yagliyayim) bu kuzey fonları ve hedef gisirim hedef finansal hedef girişime mı ait yoksa patrona mı ait.

herşeyi birbirine karıştırdın ben bile işin içinden çıkamıyorum artık komutan

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    herşeyi birbirine karıştırdın ben bile işin içinden çıkamıyorum artık komutan
    Dayı kuzey fonları kimin hedef finansal kimin oluyor soru bu ? O kadar çok şeye ortağım hangisi bana ait bilmiyorum

Sayfa 803/975 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •