Sayfa 735/975 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Petrolün düşüşü tecrit ve yalıtım işi yapan firmalara olumlu yansır mı ihracatçı ise birde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekonomiler resesyona girerse petrolün düşüşüde işe yaramaz

2. eplas tavan oldu ama benim kağıdım değil petrolle ilgili kesinlikle umarım tez zamanda düzelir. Para 2. planda Ülkemize devletimize zeval gelmesin önce

4. dün sabah viop açıldığında neredeyse bütün hisseler taban veya tabana yakındı

aracı kurumlar eksi bakıyeye düşmüş long pozisyonları , pozisyon sahiplerine bile

sormadan direk tabana emir gönderdiler , bu çok kişinin batmasına sebep olmuştur .

bazıları da ihya oldu .misal sabah . 2.10 a alış emri gönderdim 1.97 den geldi

arkadaşlar ne olursa olsun hiçbir zaman fuuull malda olmayın ,nakit candır can

5. ülkemizin başı sağolsun tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum

Türk,ün Türkten başka dostu yoktur.

6. Sn. bdayım uzun zamandır yazılarınızı takip ediyor ve görüşlerinize de çok önem veriyorum. Hissenin % 78 oranında halka açık olması hisseye bir avantaj sağlıyor mu ? Jeotermal yatırımının da gayrimenkul firmasına dönüşmesini de nasıl görüyorsunuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sn. bdayım uzun zamandır yazılarınızı takip ediyor ve görüşlerinize de çok önem veriyorum. Hissenin % 78 oranında halka açık olması hisseye bir avantaj sağlıyor mu ? Jeotermal yatırımının da gayrimenkul firmasına dönüşmesini de nasıl görüyorsunuz ?

eyvallah sayın livehuman

patron hissesinin % 78 oranında halka açık olması hısseye avantaj sağlamaz

hatta bu oran patronun malı sattığına işaret eder zaten bilançoyla da 11 milyon sattı

% 78 o yüzden oldu

jeotermalin gayrimenkule dönüşmesi uzun vade için olumlu yansır

saygılar

Sayfa 735/975 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •