Sayfa 938/975 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Helal olsun hedef girişime gene hedefi tam 12 den vurdu ,QUA granitin 1,7 hissesine yani 1,800,000 adet hissesini zamanında alarak yatırım yapmış,şimdi bunun ilk gün tavanı 18,10 *1800,000=32,580,000 tl eder anında kasaya net ve keş ,ancak tabi bu kadar büyük bir rağbet gören hisseyi hemen satacak kadarda aptal değiller ,kim bilir kaç tavan yapar bu QUA granit çünkü müthiş bir talep görmüş ,şimdiye kadar halka arzların en büyüğü olmasına rağmen,elinde olanlara hayırlı uğurlu olsun ,nasip işleri bunlar sözün özü sadece qua granit değil hedef girişimide yukarı taşıyacak

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Helal olsun hedef girişime gene hedefi tam 12 den vurdu ,QUA granitin 1,7 hissesine yani 1,800,000 adet hissesini zamanında alarak yatırım yapmış,şimdi bunun ilk gün tavanı 18,10 *1800,000=32,580,000 tl eder anında kasaya net ve keş ,ancak tabi bu kadar büyük bir rağbet gören hisseyi hemen satacak kadarda aptal değiller ,kim bilir kaç tavan yapar bu QUA granit çünkü müthiş bir talep görmüş ,şimdiye kadar halka arzların en büyüğü olmasına rağmen,elinde olanlara hayırlı uğurlu olsun ,nasip işleri bunlar sözün özü sadece qua granit değil hedef girişimide yukarı taşıyacak
    HORASANLI sıze bır sorum olacak bu hısselere satacak oldugu zaman bellı bır aracı kurumdanmı satacak yoksa bunun baska bır yolumu var.Tabıkı satacaksa eger
    Durum hakkında bılgılendırebılırsenız sevınırım.bende bu yonde hareketlerımı yapacagım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

3.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    HORASANLI sıze bır sorum olacak bu hısselere satacak oldugu zaman bellı bır aracı kurumdanmı satacak yoksa bunun baska bır yolumu var.Tabıkı satacaksa eger
    Durum hakkında bılgılendırebılırsenız sevınırım.bende bu yonde hareketlerımı yapacagım
    HEDEF girişimin haberlerine bakarsanız orada detaylı açıklama yapılmış.KAP

4. [QUOTE=Tarila;5288673]İlk çeyrekte 200 milyon lira kâr mı?[/QUO
    Evet benim beklentim o rakamlara yakın rakamlar ..yanlız şunuda belirtmek isterim ki merily linch namı değer bofa burdan elini bir türlü çekmiyor . son 10 günlük takaslara bir bakın sürekli bir baskı unsuru yaratıyor 1/2 kademeye deli gibi işlem yapıypr .örnek mi örneğin dün tahtada alım tarafında işlemlerin %74 ü ona ait.aldığı miktar 3.281.653 lot ve ortalama maliyeti 5,30 ..gelelim bugüne bugün bu saat itibarıyla satım tarafında satış kademelerinin %69 u yine onda ve satış ortalaması 5.28 civarı .son 10/15 günlük işlemleri hep böyle

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    ufaktan aldik ortak olduk bakalim...bol sans
    Devam mı Sn. R-E-X

6. Yarın iştiraki QUA'nın ilk işlem günü, bakalım nasıl etkilenecek.

7.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Devam mı Sn. R-E-X
    ben aldigimi kolay kolay satmam..%10-20 icin hisse almam...potansiyel buyuk olmali...bol sans..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    ben aldigimi kolay kolay satmam..%10-20 icin hisse almam...potansiyel buyuk olmali...bol sans..
    Hadi inşallah.

Sayfa 938/975 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •