Sayfa 909/975 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. SPK'ya bedelli için başvuruldu.

Onu bekliyoruz.

Beklerken de hisse yatay bantta çok yoruyor.

Bu süreçte bir çok yatırımcının silkelendiğini ya da son radde de olduğunu düşünüyorum.

Al gülüm ver gülüm ile geçti son 1 ay.

İyice sessizleştik, bu Perşembe SPK bülteninde bir açıklama çıkar ise eski zirvemize doğru bir hareket başlayacağını umuyorum.

Syg.

2. Bu kadar internet yaygınlığı ve yout bilgilendirici aracı kurumların danışman ekiplerinin ögretici davranış ve yönlendirmeleri sayesinde kar,zarar,fk,pd,özsermaye karlılığı,teknik analiz gibi bilgileri ögrenen yatırımcıdan hedef girişim hissesini ahmakça yukarı aşağı getirip götürmekle tahtadan mal alma çabaları boştur gereksizdirşimdiki dönemde ancak yatırımcıların tatmin olabileceği fiyattan kağıt toplamak daha mantıklıdır diğer yöntem safsatadır cahilliktir yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    SPK'ya bedelli için başvuruldu.

Onu bekliyoruz.

Beklerken de hisse yatay bantta çok yoruyor.

Bu süreçte bir çok yatırımcının silkelendiğini ya da son radde de olduğunu düşünüyorum.

Al gülüm ver gülüm ile geçti son 1 ay.

İyice sessizleştik, bu Perşembe SPK bülteninde bir açıklama çıkar ise eski zirvemize doğru bir hareket başlayacağını umuyorum.

Syg.
    İNFO bedelli onayı geldi.

Grup hissemiz pozitif etkileyeceğini düşünüyorum.

Syg.

4. 6 altına düşemeyen,

6,50 TL üstünde tutunamayan bir yapı oluştu.

Teknik ve haber akışı olarak kabaca böyle bir beklentim var.

Hakkımızda hayırlısı artık.

Syg.

5. Sen bekliyorsan bizde bekleriz sayın Kors izliyorum burada yorumlarınızı bir iki aydır bende haşır neşirim. Hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sen bekliyorsan bizde bekleriz sayın Kors izliyorum burada yorumlarınızı bir iki aydır bende haşır neşirim. Hayırlısı
    Hocam hoşgeldin, askerlikte hemşehri görmüş gibi oldum

Bir sanayi hissesi gibi projeksiyonlama yapamıyorsun lakin hedef grubu çok agresif büyüyor.

Amiral gemileri daha geride kaldı grup hisselerine göre.

Syg.

7. patron infoda iyi iş çıkarırsa gelirim hedef seni almaya yoksa ne yazık ne iş yapıyorda bu kadar kazanıyorsun bakmadım ama bakarız vakit çok

8. Sayin Kors
    Temel analiz konusunda harikasınız gördüğüm kadarıyla hedef gitmediği için teknik analizde konusundaki yeteneğinizi de görmüş olduk :-)

Sayfa 909/975 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •