Sayfa 927/975 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Benim kastettiğim bedelli açıklandıktan sonra kağıdın tavan tavan gitmesi. Bölüne gününe kadar 2'ye hatta 3'e katlayan kağıtlar oldu eskiden. Sonra millet öğrendi tabi bedellinin ne olduğunu. Yoksa tabi ki borçsuz şirketlerde bedelli iyi.
    O tavan tavanlar dengemizi bozdu aslında, bunun gibi istikrarlı şirketlerin uzun vade de daha doğru tercih olduğunu zamanla öğreniyoruz.

2. Vertu deme hocam, geçen hafta listeme ekledim 12.5 dan, hedefin son bir hareket yapmasını bekliyordum. Kaçtı tren

3. (Anlık fiyat x 3) - 2TL =eski hesap fiyat

4. Spek efendi azmış lotun

16.000,000 TL. Nom lot bloke..

Sermaye Piyasası Kurulu kararı doğrultusunda borsalarda işlem yapma yasağı getirilen yatırımcıların "yasaklı" ve "Borsada işlem görmeyen pay"larına ait liste aşağıda yer almaktadır. İşlem Yapma Yasağına ilişkin uygulamalar Kuruluşumuz web sitesinde yer alan İş ve İşlem Kurallarında açıklanmaktadır.

PAY SENEDI
    HEDEF GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    TREHEDF00017
    HDFGS
    E
    16.000,000
    TL. Nom
    BORSADA ISLEM GÖRMEYEN TIPE DÖNÜSEN

5.  Alıntı Originally Posted by Yamaha Yazıyı Oku
    Spek efendi azmış lotun

16.000,000 TL. Nom lot bloke..

Sermaye Piyasası Kurulu kararı doğrultusunda borsalarda işlem yapma yasağı getirilen yatırımcıların "yasaklı" ve "Borsada işlem görmeyen pay"larına ait liste aşağıda yer almaktadır. İşlem Yapma Yasağına ilişkin uygulamalar Kuruluşumuz web sitesinde yer alan İş ve İşlem Kurallarında açıklanmaktadır.

PAY SENEDI
    HEDEF GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    TREHEDF00017
    HDFGS
    E
    16.000,000
    TL. Nom
    BORSADA ISLEM GÖRMEYEN TIPE DÖNÜSEN

Sayın yamaha@
    bu haber ne demek istiyor ,biz k y için olumlumu olmusuzluk mu içerir ,biraz açarmısınız ne olmuş yada olacak,teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın yamaha@
    bu haber ne demek istiyor ,biz k y için olumlumu olmusuzluk mu içerir ,biraz açarmısınız ne olmuş yada olacak,teşekkürler
    Bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Zaten az bir miktar.
    Önemli olan yeni sermayeyle yapılacak yeni yatırımlar.
    Bugünkü QUA Granite haberi daha önce açıklanmıştı, hisseye zıplayanları ters köşe etti spek. İlk çeyrekte güzel haberler gelir umarım.Biraz Vertu'ya bakıyor bu sıralar :/

7.  Alıntı Originally Posted by Yamaha Yazıyı Oku
    Bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Zaten az bir miktar.
    Önemli olan yeni sermayeyle yapılacak yeni yatırımlar.
    Bugünkü QUA Granite haberi daha önce açıklanmıştı, hisseye zıplayanları ters köşe etti spek. İlk çeyrekte güzel haberler gelir umarım.Biraz Vertu'ya bakıyor bu sıralar :/
    Çok teşekkür edreim

Kar beklentisi nedir, karlı şirketlere yatırım yapıyor. İyi bir kar gelir diye düşünüyorum.

Sayfa 927/975 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •