Sayfa 943/975 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Gedik'in İNVEO, İnfonun HDFGS İ nin karlarının önemli bir kısmı fiktiftir. İştirak ettiği şirket borsada anormal fiyatlarla işlem görünce , bilançoda değeri fiktif değer üzerinden gözükür. Mesela İDEAS borsada 73 binden işlem görürken, kripto şirketi alımında İdeas ı 13.5 saymıştır. Onun dışında iyi yönetilen bir şirket.
    Keşke inveo gibi olsak 20den 200e gitmiş
    Ama dediğiniz de doğruluk payı var ve çok karlı işler yapıyorlar.

Alıntı Originally Posted by gomez Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış burda

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha iyi hocam işte.
    Önceden pozisyonumuzu aldık biz

Bedelsize neden bu kadar çok seviniliyor ben anlamadım şahsen.
    Zaten yüzde 80i halka açık bir hisse bir de iyice derinleşeecek.
    Gerçi patron şirketine sahip çıkıyor gördüğüm kadarıyla.
    Ama hissenin ağırlaşması iyi olmaz sanki.
    Tabi yanlış düşünüyor da olabilirim.
    Bir diğer husus bu qua kap haberinin esprisi nedir?

4. #HDFGS şirket hakkında araştırmalarım ve ön görülerim.
    Yatırım tavsiyesi taşımamaktadır.
    şirketin hali hazırda #ıdeas #seykm #quarg #fintech #fintables #ftech #ekohesap ve (şapkadan tavşan çıkartmasını beklediğim) #hedefprojelendırme ortaklıkları bulunmaktadır. ++
    seykm ve ıdeas dan gelebılecek kar zarar durumları az çok hesap edılebılmekte olup, burada asıl hikaye hedef projelendırmeden sürprizlen beklenmektedir.
    hedef projelendırme elinde afyon ve izmir de olmak üzere arsalar ve tarlalar bulunmaktadır. izmirde olan arazi üzerinde şimdilik bir beklentim oluşmadı.
    fakat afyon sandıklı gürsu mevkiğinde bulunun tarlalar da yapılan sondaj çalışmlarında ortalama 50c ısıda jeotermal kaynak bulunmuştur.
    Afyon Jeotermal, Burhaniye Mahallesi Doğu Karadeniz Cad. No:26/4 Üsküdar/İstanbul adresinde kurulmuş olup, yeni ve
    yenilenebilir enerji kaynaklarından veya fosil yakıtlardan yararlanarak tesis kurmak veya kurdurmak, tesiste kullanılacak
    olan sistemleri kiralamak veya kiraya vermek, kurulacak olan elektrik üretim tesisini işletmek ve/veya işlettirmek faaliyeti
    ile iştigal etmektedir.
    benim öngörülerime göre; hedef projelendırmenın 1,5 yıl içerisinde 3 ml olan sermayesinin
    100 ml 'a çıkarılması buradan bir tavşan çıkmasını beklememın en buyuk sebebıdır. Hali hazırda gelecekte tarımın öne çıkacağı düşünülmektedir. şirketin hedef projelendırme sermayesini 3 ml'dan 100 ml'a çıkarmasının başka bir açıklaması benim açımdan bulunmamaktadır.(kötü niyetli değilseler)
    hedef girişim ve hedef portföy quagr de olan hisselerini satmak için mkk ya başvurdu. bizim için olumlu
    Son düzenleme : stressiz yatırım; 14-05-2021 saat: 02:33.

5. sirket hakkinda bilgim yok..sirketin halka aciklik orani ve surekli sermaye artirmasini yorumlayacak bir yatirimci var mi..alim yapmayi dusunuyorum bu iki sey soru isareti olusturuyor kafamda...surekli bedelli bedelsiz nereye kadar..sirketin bir vizyonu hedefi var mi...ihlas grubuda ayni surekli sermaye artisi yapip yatirimciyi soyusluyor mantik ayni mi...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    sirket hakkinda bilgim yok..sirketin halka aciklik orani ve surekli sermaye artirmasini yorumlayacak bir yatirimci var mi..alim yapmayi dusunuyorum bu iki sey soru isareti olusturuyor kafamda...surekli bedelli bedelsiz nereye kadar..sirketin bir vizyonu hedefi var mi...ihlas grubuda ayni surekli sermaye artisi yapip yatirimciyi soyusluyor mantik ayni mi...
    Sayın Rex, sizin benimle pek yıldızınız barışmadı ama ben bilgi vereyim. Hdfgs, asıl sermaye artışını geçen sene yaptı ve bu sermaye artışından gelecek para ile yeni şirketlere yatırım yapacağını vaat etti ( izahname de ) hatta sektörler ve faaliyet alanlarını da belirtmişti. en son bedelsiz sermaye artışı kardan bedelsiz sermaye artışı, açıkcası uzatacak yada kısaltacak bir durum yok bu sermaye artışı ile ilgili. Geçen seneki bedelliden gelen para ile girişim sermayesi pek de öyle önemli şirket satın alması yapmadı henüz. Ben açıkçası bu beklenti sebebiyle hissedeyim.

Eksi noktalar Hisse yıllık bazda çok pirimli. Olası bir endeks düzeltmesinde her zaman sert düşmüştür, ama genelde çabuk toplar, beklentiler oldukça yine yükselme eğiliminde olacaktır.

Bende vertu var, onda daha fazla pozisyon aldım açıkcası, sizin de vertuyu düşündüğünüzü gördüm oradaki yazılarınızdan, arada kalmış gibisiniz, vertu daha gelgitlidir (volativ), hdfgs biraz daha direk yükselir yada direk düşer, iki hisse ile ilgili izlenim ve deneyimlerim böyle açıkcası, ikisinde de yaklaşık 1 yıl gibi bir işlem deneyimim var.

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sayın Rex, sizin benimle pek yıldızınız barışmadı ama ben bilgi vereyim. Hdfgs, asıl sermaye artışını geçen sene yaptı ve bu sermaye artışından gelecek para ile yeni şirketlere yatırım yapacağını vaat etti ( izahname de ) hatta sektörler ve faaliyet alanlarını da belirtmişti. en son bedelsiz sermaye artışı kardan bedelsiz sermaye artışı, açıkcası uzatacak yada kısaltacak bir durum yok bu sermaye artışı ile ilgili. Geçen seneki bedelliden gelen para ile girişim sermayesi pek de öyle önemli şirket satın alması yapmadı henüz. Ben açıkçası bu beklenti sebebiyle hissedeyim.

Eksi noktalar Hisse yıllık bazda çok pirimli. Olası bir endeks düzeltmesinde her zaman sert düşmüştür, ama genelde çabuk toplar, beklentiler oldukça yine yükselme eğiliminde olacaktır.

Bende vertu var, onda daha fazla pozisyon aldım açıkcası, sizin de vertuyu düşündüğünüzü gördüm oradaki yazılarınızdan, arada kalmış gibisiniz, vertu daha gelgitlidir (volativ), hdfgs biraz daha direk yükselir yada direk düşer, iki hisse ile ilgili izlenim ve deneyimlerim böyle açıkcası, ikisinde de yaklaşık 1 yıl gibi bir işlem deneyimim var.

göreceli grafik hdfgs diyor...bilanço hdfgs diyor...sermayenin düşük olması vertu için avantaj...hdfgs sermayesinin fazla olması kafamı karıştıran sebep artılar olmasına rağmen....ikisinden biraz almak sanki daha mantıklı.. vertuya daha ağırlık veririm herhalde...ytd

8. Bedelsizden sonra, benim Forekste Dd/Pd oranı 1.24 ten 0.94e düşmüş görünüyor. Program hatası olsa gerek.

Sayfa 943/975 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •