Sayfa 644/975 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. I

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. 150k lotla icbc gelmiş yarın satmazsa eğer var bu işte birşeyler bu sefer sanki geri gelmeyecek ytd umut hocam takaslar için teşekkürler sırf sana teşekkür etmek için üye oldum

3.  Alıntı Originally Posted by slayer84 Yazıyı Oku
    150k lotla icbc gelmiş yarın satmazsa eğer var bu işte birşeyler bu sefer sanki geri gelmeyecek ytd umut hocam takaslar için teşekkürler sırf sana teşekkür etmek için üye oldum
    Teşekkür ederim, sevindim üye olduğunuza da. Fikirlerinizi paylaşın lütfen kimse yok zaten buralarda. Bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Üye oldum derken eski üyeliğimi aktif ettim ;) her gün takas paylaşımı yapıyorsun hiçbir mecburiyetin olmadığı halde.tesekkurler tekrardan sizede bol kazançlar dilerim. Rakamlarını takip ediyorum şunu söyleyebilirim çok fazla zaman kalmadı diye düşünüyorum. Ytd

5. Son 6 aylık değişim

6. 1,76 ya dokunmadan rahatlamayacak

7. Takası paylaşabilirmisin sana zahmet umut hocam. 76 bitti artık bana sorarsan daha değmez oraya sanki.yarindan itibaren 80 üstü çalışacak grafik

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 644/975 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •