Sayfa 958/975 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bence pazarlama devam ediyor ama alıcı bulamıyor sanki...müstahaksın her türlü bedduaya bence, tahtacı...
    yakalanan millet maliyetine kaçacak o derece bitmişsin taklacı...itibar yerin dibinde nasıl bilirdiniz
    al-sat değildir.
    bilançoda katakulli yok ise hisse çok ucuz..kazanan var yok bilemeyiz kimse kazanmiyor demek zor çünkü zirveye uzaklik dibe uzaklik ortada..

2. hisse geçen yil mart ayinda 38 krusmuş..4 tl ye kadar çikti hala kazanan yoksa bilemem..ben finansallarina güvendim az miktarda aldim..

3. kazanan arkadaşlar bence tahtacıya el atsınlar o zaman, destek versinler yoksa onlarda artık güvenmiyormu yapılan bu saçma hareketlere...kimse kediye sermaye yi yüklemek istemiyor halbuki ordan kazanan varsa oraya tekrar niye gelmiyorlar...
    patronun bile geri alımı komik rakamlar 3 seneye dagıtmış yani kapılan paralar üzerine 1 bardak su içelim mi.

al-sat degildir.

4. Sabahtan beri iş yatırım üzerinden baskılayıp bır kademe alttan info uzerınden toplamaya calısıyor. Yanı gerı alım yaparken bile millet aglatıp malına çok eye çalışıyor. Allah ıslah etsin. Ky de artık anladı... Ytd

5. millete yukarıdan %30 yakın mal kilitlemiş , sosyal medyadaki yalama ve fake hesaplar da bak endeks düşüyor bu taş gibi saglam ayagı yapıyorlar...halbuki sen tahtacı milleti yukarıdan kervana katmasaydın elindeki nakitle don bile alamazdın 300.000-400.000 adet hisseye alım açıklamak tam bir komedi sanki dünyayı kurtarıyor paramı o koca şirket için...millet kilitlenmiş satamıyor zarardan bence bunlarda bak ne patron ne tahtacı havasında...ucuz boş muhabbet...sen 3 üzerine bir çık bak o zaman curcunaya kendi adıma..
    açık flama formasyonu var ama inan bu tahtacıya güvenemiyor insan düşeni kırmadıgı sürece seyretmek iyidir.

al-sat değildir.

6. Teknik grafik ve muhtemel senaryo

Teknik olarak kağıt, zurnanın zart dediği yere gelmiş görünüyor bu kanal üstünde 2 kapanış yapabilirse yeni alıcılar çekebilir.

KAP'a bildirim atarak alım yapanları tebrik etmek lazım kağıdı 200 ema altında 2 kapanış yaptırmadı. bakalım para tekniği bozacak mı yoksa bir boğa tuzağı yapıp salacak mı

İzlemeye devam....
    “Risk almayarak riskten kaçınanlar, aslında risk alanlarla aynı şeyi yapıp risk almış olurlar.”
    Peter Drucker

7. Tamam yıldız pazara almışlarda yıldızı ne zaman parlayacak

8. yıldızının KISA vade de yada 1-2 vakte parlaması gerekir ; çanak tamamlanması ve ana trendine çıkması kısa olacaktır belki bugun belki yarın belki yarından da yakın ; bence beklentim ve istegim bu yönde.

bıst 100 üstteki gap i kapatmak için hamle yapacaktır eşşek değil ya ...borsa daki bir çok kagıt sudan ucuz bence bu da onların başlarında geliyor belki fk oranıyla bakıldıgında.

grafik ORTA bir nefeste 7,11 dk kadar su altında durabilirim diyor.güzel rakam guiness dünya rekoru kaç bilmiyorum

UZUN vade niçin çift haneli rakamlar görünmesin, potansiyeli var bence; gayrimenkül ve nakiti saglam geçmiş bilançolarda

al-sat değildir.

Sayfa 958/975 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •