Sayfa 808/975 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Bişey yazmak istedim dayım senle başlayayım konuya
    Bugün çıktım bu melun kağıttan rysas a geçtim bi süreliğine. Tekrar gelecem şayet fırsat verirse. Sanırım bunun biraz daha zamanı var. Ağa pek hazır değil gibi koşuya. Kağıttan çıktım ama bu topikten çıkmam haa.

kumar oynayacağım diyorsun rysas haaaa Allah akıl fıkır versin sana

1 lot almaya korkarım ben . borsamızda da öyle kağıtlar gidiyor o başka

defter değerinin 14 kat üstünden işlem görüyor an itibariyle

komutanı da al yanına

2. Harsh bey şaka bir yana benim yazdığım 4 hissenin arasında reysas yok dayının dediği gibi çok riskli bir hisse ha cikarmi yukarı bence çıkar ama ele bir verirlerse vallahi 10 yıl sende kalır.

3. Ben sırf müritler girdi diye girmiştim biraz erkende olsa çıktım zamanında aman dikkat edin hubvc reysas rgyo naten bunlar muridli hisseler

4. patron ekotürkte canlı

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    kumar oynayacağım diyorsun rysas haaaa Allah akıl fıkır versin sana

1 lot almaya korkarım ben . borsamızda da öyle kağıtlar gidiyor o başka

defter değerinin 14 kat üstünden işlem görüyor an itibariyle

komutanı da al yanına
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Harsh bey şaka bir yana benim yazdığım 4 hissenin arasında reysas yok dayının dediği gibi çok riskli bir hisse ha cikarmi yukarı bence çıkar ama ele bir verirlerse vallahi 10 yıl sende kalır.
    Dostlar abiler ablalar kardeşler çok teşekkürler tavsiyeler için lakin benim portföy hepi topu 20 bin TL 40 tı 20 kaldı. Geçen hafta iki günde 3 bin TL kar ettim al sat la. Yani kafaya fazla takacak bir durum yok. Şu evde kaldığım süre böyle gidecem. Sonra hayat normale dönünce bu hisseye full girip ekranı kapatacağım. Hatta foruma da girmem sanırım. Sonra bi ara gelir dayıyla seni bulurum komutan. Başta dedim ya dayının sarı kanat halini bilirim

6. Arkadaşlar selam. Bu günkü patronun 1.2 mil. bağışının reklamı yapılırken info sanki HDFGS nin iştirakiymiş gbi sunuldu. Bi fikri olan varmı? İnfoyu HDFGS ye kaptırmasınlar. Bu arada patronun hakkını teslim edelim iyi reklam yaptı. (sanki ilk bağış kampanyasını başlatmış oldu)

7. 1,78 üzerinde kalmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 808/975 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •