Sayfa 851/975 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Maske üreteceğiz diye KAP'a haber göndereli Seykim 2 ay oldu..Üretime geçtik ürettik diye bir haber gelmedi henüz.. Bizim Endüstri Meslek Liselerinin bile hızlıca vaziyet aldığı ve üretime geçtiği basit maskeleri üretmek koca HEDEF destekli Seykim iştiraki için 2 aylık bir iş değil tabiki..Seykim gibi ciddi bir sağlık ürünleri üreticisi şirkete yakışan, HEDEF gibi bir markanın daha katma değerli ve salgın sonrası da ülkenin ihitiyacı olacak temel bir üretime yatırım yapmalarıdır..

Türkiye gibi tekstil şampiyonu bu konudaki ihtiyacı basit kullanım maskeler değil..yerli ve seri üretimi olmayan N95 tipi ithalatında sıkıntı yaşadığımız profesyonel maskelerdir.
    Yerli solunum cihazı gibi bir misyonla İTÜ ARI TEKNOKENT'te icad ve üretimi başarılan yerli N95 tipi maskelerin seri üretimini yapacak ve ülke ithalatını durdurup ihracatını da yapabilecek babayiğitler aranmaktadır..

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/yer...itirdi/1805449

''Mart ayının ilk haftasından itibaren yüzde 100 yerlilikte N95 ve N99 seviyelerinde maske filtre malzemesi geliştirildiğini anlatan Koyuncu, "Geliştirilen ürünler uluslararası standartlarda test yapan akredite laboratuvarda test edilerek N95 ve üstü seviyelerinde performans sağladığı onaylandı." bilgisini verdi.

"En geç bir ay içerisinde bu çalışmalar tamamlanacak ve maske üreticisi firmaların N95 maske filtresi konusunda yurt dışına bağımlılığı kalmayacaktır. Yüzde 100 yerli N95 maske filtreleri ülkemizde tüm maske üreticisi firmalar tarafından kullanılabilecektir. Bu konuda gece gündüz demeden, mesai kavramına bakmadan çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bu noktada, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımız sayın Mehmet Fatih Kacır'a maskelerin deneme ölçekli üretim sürecindeki önderliğinden ve desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

20 lik kutusu 400 liralardan satılan bu maskelerin ülkemizde seri üretimi için babayiğitler görev başına!!!!!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Dayı sen var ya sen esas adamın dibi sensin ama accık bunamışmısın ne. Şu anda canlı canlı karşımda olsan varya sana önce bi el ense çeker sonrada ellerimle tavşan kanı bi çay yapar içirirdim. Bilgisayar boşalınca sana özelden yazacağım. Seviyorum seni ballı dayım benim.

inşallah zararlarını çıkarmışsındır hars kardeşim , özelden ne yazacaksın merak ettim

3. Bu başlığı şu anda 18 kişi okumaktadır. (1 üye ve 17 ziyaretçi)

bdayım

bu satte bukadar kiş varsa forumda korkmak lazım

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 18 kişi okumaktadır. (1 üye ve 17 ziyaretçi)

bdayım

bu satte bukadar kiş varsa forumda korkmak lazım
    ramazan geceleri..normal değil mi dayım..forum endexinde korku rakamları 300-500 dür bence..18 ne ki onlar gediklileridir formun )

5. Ne oldu neden devre kesti bu şimdi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 1 gram aklım vardı onu da yitirecegim an ne an takip ediyorum ne oluyor anlamıyorum.

ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

7. Beyler Sankoyu kullanan aranızdan biriyse 1 er 1 er almayı bıraksin filmin en heyecanlı yerinde reklam arası gibi oluyor.

ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

8. seykm taban oldu

Sayfa 851/975 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •