Sayfa 677/975 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 05.12.2019 tarihinde İdealist Danışmanlık A.Ş. paylarından 53.992 adet İDEAS hisse senedi 3,52 fiyattan satın almıştır.
    Bu işlemle birlikte İdealist Danışmanlık A.Ş.'deki paylarımız 05.12.2019 itibarıyla %33,99 sınırına ulaşmıştır. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıda tabloda verilmektedir.

2.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    okadar olsun dimi sercanatik kardeş borsaya 22 yılımızı verdik Maşallah de

kuruşlarda malıyeti olan tek kişiyim zannedersem ALLAH ıma Hamdolsun

öngörülerimde yanıltmadı beni sağlıcakla kal
    Maşallah Allah gönlünüzün muradını avuçlarınıza versin

3. Herkes için hayırlısı olsun tabi biz hep kazanalim istiyoruz ama böyle olmuyor nasip bakalım pazartesi artık 2.14 e bir kafa daha atarmi bakacağız

4. https://i.hizliresim.com/QPdGdy.png

infodan satanı pazartesi hep beraber göreceğiz

haftalık pasta

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ideas bizim şirketimiz zaten pay oranını artırıyor daha önce yukarılardan satmıştı

şimdi malını yerine koyuyor treyd ediyor
    Sevimsiz hareketler, info nun işlemleri hep patronun sanırım, bu hafta hareketli olur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu hafta patron açıkci ve bir kademeye al sat yapanlar tahtayı son iki gün perişan etti ama yinede haftalikta artı kapattık bu güzel bu hafta neler bekler derseniz 2.14 üzeri sert geçilmezse yine 1.98 2.05 alanların kar satislari ile geri sarariz ama patron sattığı lotlari geri almaya başlarsa ve 2.14 2.37 hacimli geçilirse güzel olur kesin konuşmayım kızmasınlar 1.96 altta çok önemli 1.77 de soluğu alırız bunu gözardı etmemek gerek ama ne olursa olsun çanağa hala çok uzak olan nadir hisselerden ve piyasada girişim hisseleri arasında performansını göstermeyen tek duyabileceğimiz bir hisse onun için sosyal medyada göze çarpıyor yeri gelir patron satışları da durduramaz bazı hisseleri örneğin en son demas gibi patron sattikca gitti

7. Bugün çok sayıda hisse senedinin, 23 hazirandan bu yana, fiyat grafiğini inceledim. İçlerinde yinede en az değerleneni HDfGS. Hoş o da çok prim yapmış ama diğerlerine göre daha az.
    Yani ucuz hisse yok!

Uşak, 1 liralardaydı,
    Bolu 2.5 liralarda,
    Goody, 2.7 liralarda,
    Trakya cam, 2,40 larda, Migros, 14 liralarda,
    Ucuz kaldı denilen THY 10-11 liralardaydı.
    Aygaz,9 liralarda....

Bunlar benim trade ettiklerim.
    Şimdiki fiyatlarına bir göz atın bakalım! Her biri en az %40-50 prim yaptı.

O nedenle naçizane tavsiyem;
    Önümüzdeki günlerde asla stopsuz işlem yapmayın.

Hangi hisse olursa olsun.
    Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Bugün çok sayıda hisse senedinin, 23 hazirandan bu yana, fiyat grafiğini inceledim. İçlerinde yinede en az değerleneni HDfGS. Hoş o da çok prim yapmış ama diğerlerine göre daha az.
    Yani ucuz hisse yok!

Uşak, 1 liralardaydı,
    Bolu 2.5 liralarda,
    Goody, 2.7 liralarda,
    Trakya cam, 2,40 larda, Migros, 14 liralarda,
    Ucuz kaldı denilen THY 10-11 liralardaydı.
    Aygaz,9 liralarda....

Bunlar benim trade ettiklerim.
    Şimdiki fiyatlarına bir göz atın bakalım! Her biri en az %40-50 prim yaptı.

O nedenle naçizane tavsiyem;
    Önümüzdeki günlerde asla stopsuz işlem yapmayın.

Hangi hisse olursa olsun.
    Saygılar.
    Şöyle goody dediğiniz hisse 2, 30 / 2, 40 düşen kanal dibinden kaç kez alındı 2, 75 / 2, 90 fiyattan kaç kez satıldı bu sürede onada bakın , 2, 95 ile üst kanala girincede 3.55 lere gitti ve hala goldencross olmadı, aynı şekil trkcm 2, 35 / 2, 65 ve 2, 85 yapıp iğneyle işler gibi kaç defa bu sürede 3, 10 a gitti geldi ve 3, 15 i kırınca o da goldencross mecburiyeti ortalamalar birbirini yukarı çekti, yani onlarda ucuz gibi gözüksede eliçabuk daytraderlar diğerleride aynı şekil %200 lere yakın kazanç sağlayabilmişlerdir bu hisselerde, hdfgs nin bu sürede gel gitleri öyle abartılı hiç olmadı ( bu hafta olan 2, 14 - 1, 97 gibi ) patronunda dip çalışmasında taşıma maliyetinide göze alınca öyle abartı kar etmediğini şahsen düşünenlerdenim, stop her hissede önemli ama 2, 07 aldırılıp 2, 04 te 2 saat sonra stop oldum demekte büyük işbilmezliktir

Sayfa 677/975 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •