Sayfa 731/975 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yapma güzel kardeşim kredi çekip hissemi alıyorsun , bundan daha tehlikeli bişey yok hele bu konjoktörde ,hisselerin bir çoğu zirvelerinde yada zirvelerine yakın dayını dinle ve hepsini sat kafan rahat olsun lütfen lütfen .
    Yok be dayı kredi dediysem öyle batacak çıkacak cinsten değil. Yani ufak çaplı. Tamamını sıfırlasam çok etkilemeyecek kadar. Zaten sadece borsa gitmiyorum. Mesela krediyi çektim direk dolar aldım 15-20 gün önce. Ordan 300 lira aldım şimdi borsaya. Sonra altın falan işte. Sağol güzel tavsiyelerin için dayım. Hayırlı işlerin olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by harsh Yazıyı Oku
    Yok be dayı kredi dediysem öyle batacak çıkacak cinsten değil. Yani ufak çaplı. Tamamını sıfırlasam çok etkilemeyecek kadar. Zaten sadece borsa gitmiyorum. Mesela krediyi çektim direk dolar aldım 15-20 gün önce. Ordan 300 lira aldım şimdi borsaya. Sonra altın falan işte. Sağol güzel tavsiyelerin için dayım. Hayırlı işlerin olsun..

3.11 ortalamayla dünya kadar hedef sattım buralardan almaya çekiniyorum seni çok cesur görüyorum nediyeyim

3. Benim için sıkıntı yok. Her türlü beklerim. Buradan da alırım daha üstten de. Bugüne kadar ama az ama çok kar alıp hiç bir zaman kaybetmediğim bir hisse. Psikoloji ye güzel oynar, ruh hastası yapar. Günlük al satlari patlatır. Beklemeyi bilen için güzeldir.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    çok sağlammış belli oltayı yoklayıp duruyorlar
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    2.86 ortalamayla tekrar alım tarafındayım bilgin olsun ıfaktan ufaktan alırım
    ah dayı vah dayı... öğrenecen bu işleri du bakalım
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. [QUOTE=EMLAK;4139197]benim yöntemim farklı tek bi hisse kesinlikle almam.

en az 5 en çok 9 adet hisse sepet yaparım. benim için elimin rahat olması daha önemli. 420 hisseden biri istediğiniz fiyata gelmezsse biri gelir. yeterki hisse sevdalısı olmayın.

hahaha 8 ... 9 hisseyi ne yaptın sen onu söyle hubvc .. polho her hissede böyle zararda isen batmışsındır artıkın . bende sadece hedef vardı ucundan azıcık .bugün baya aldık o başka
    Son düzenleme : bdayım; 20-02-2020 saat: 17:41.

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    hahaha 8 ... 9 hisseyi ne yaptın sen onu söyle hubvc .. polho her hissede böyle zararda isen batmışsındır artıkın . bende sadece hedef vardı ucundan azıcık .bugün baya aldık o başka
    dayı işimize bakalım 40 kademe yettim gari.

)))

hub mu dayı ne içiyon sıkmaya başladın
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. https://i.hizliresim.com/RGEGqa.png

bu düşüş en çok infoya yaradı

günlük pasta

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dayı işimize bakalım 40 kademe yettim gari.

)))

hub mu dayı ne içiyon sıkmaya başladın
    ayran sadece ayran

hub u yanlış yazmışiım , avood , özderici ,polho filan yazacaktım

senin hisselerde hep % 8 düşüyor

hub da ( % 8 düşünce mutlaka sendede vardır dedim

Sayfa 731/975 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız