Sayfa 541/975 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Görende hisse uçmuş da millet bakakalmiş sanacak 1.30 bile olamadı henüz... 1.5 olsa kimse kalmayacak demekki...

2. 1260 dan yazdım geldi. 50ye 40a da yazdık hayırlısı

3. Trump'tan twit gelmediği sürece yükseleceğiz diye düşünmeye başlayanlar var.
    Eninde sonunda döneceğiz ama nerden. Ben 100.500'leri bugün görüp yarına bir bahaneyle başlarız diyorum ama tabii Pala'nın ne yapacağı bilinmez.
    Hedef'te ise karar noktasındayız. 1.29-1.19 arasında kalmaya devam etmek veya etmemek. Burada yönlendirici olmak istemem.
    Herkese bol şanslar.

4. benim kanaatim 84 binden 100 bine gelen borsada

düzeltmeler gelsede hala yön yukarı diye düşünüyorum

yarın enflasyon verileri pıyasayı ivmelendirir baz etkisiyle

abd nın faiz indirmesi söylemleri gelişmekte olan

pıyasalar için çok olumlu olur

bizdeki faiz indirimleride borsanın yükselmesine neden olur

100 bin borsada böyle yorum yapmak akıl işi değil ama

benim kanaatim bu yönde ytd.

5. Ben verdim neredeyse tamamini. her zaman ki gibi verdiğim söz icin sembolik miktarda tutuyorum.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

6. Eğer kafamda ki senaryo gerçekleşirse 3 ay içinde en az yüzde 40 hedefliyorum. Gerçekleşmezse, fena dayiya eğlenceyiz. 🤣

7. Bu rakamlarda çoğu satıyor 10 kademe yükselince yine çoğunu sattım diyor bu çoğunu satma hiç bitmiyor . Ben de öğreneceğim ustalardan borsayı...

8.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Bu rakamlarda çoğu satıyor 10 kademe yükselince yine çoğunu sattım diyor bu çoğunu satma hiç bitmiyor . Ben de öğreneceğim ustalardan borsayı...
    Benim icin diyorsan en son aldığımın tamamını verdim yani. Artik aldım diyene kadar malım yok yani sattım yazamiyacagim. Ben gizli saklı yapmıyorum aslında aldiğimda aldım sattığımda sattım yazıyorum. Sadece 10k vardı onu verdim zaten malda yoktu maksat kendimi frenlemek icin aldım. Hani iddaa oynayanlar 1 liralık oynardı ya onun gibi.

Sayfa 541/975 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •