Sayfa 2/550 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4393 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Eski mesajlari nasıl okuyabiliriZ

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yeni sayfa uğur getirir umarım ☺ Yeni sayfaya yarın bir tavan yakışır mesela ☺ YTD

3. YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE OLAMAZ.
    HERKES KENDİ HÜR İRADESİYLE YATIRIM YAPMALIDIR. KİMSEDEN ETKİLENMEMELİDİR. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK KESİNLİKLE KULLANILAMAZ.

4. Bu deutsche hergun 250 atıyor cebe.hayrola bakalim

5. Bazı ekonomi uzmanları 2019 da nakit zengini şirketlerin ön plana çıkabileceğini, dış ticarete dayalı ihracat ve dolar bazlı kazançlarını artıran yada konumunu koruyan kârlarını düşürmeden faaliyetine devam eden sektörler daha ön planda olacak deniyor. Dolar yine hassas olmaya devam ediyor. Faizlerin düşmesi biraz zor gibi geldi bana. Çünkü dolar fazla tepki veriyor. Faizlerin inmesi için borçların azalması, ihracatın güçlenmesi gerekir diye düşünüyorum.
    Fikirler yine değişmeye başladı sanki. Bakalım piyasaya nasıl yansımalar olacak.
    Tavsiye içermez

yerinden oynamz dediğimiz hisse saniyeler içinde tavan oldu....demekki oluyormuş... devamı gelmedi....köpeğe havlarken neden kuyruğun oynuyor demişler korkudan demiş.demekki tahtanın speği gedik değilmiş ...ben o kanıya vardım..

7. Emeklilik fonları takasta 3 milyon lot almış görünüyor kusuratsız son günlerde. Piramit ve Gedik'teki gebesler de hisseyi tutacak kadar lot yok,ama açığa satışlarda hisse her gün listelerde. Biri gelip çarpar elbet donla kalırlar ��

8. Ben daha once yazdigim gibi gedik piramit yapikredi halkbank isbank info strateji doce ve hatta credit ten yapilan islemlerin hepsinin metro tarafindan yapildigini hatta hscb seker unlu nunde yan hesaplar oldugunu dusunuyorum.bana gore tahtada metro gozukmesi daha once bera holding ittfh gibi holding hisselerinde tecrube kazanan ve ayni pddd defterine sahip hisselerde aktif olan metro yatirim bu tahtayi goturecektir. Simdilik daha zor gitmek zira ky tamamen tirpanlandi ve aninda cikan hisseleri devredecek ky bulamiyor galip aga ve ittifak gibi yavas hareket edecektir.ilk once gsdde hareket baslayabilir adese gibi yada tam tersi burayi alir goturu gsdde satarlar ama ne olursa olsun haberle desteklenmeli.bugunku yukselis ise control bende yukselisiydi.istersem tavan yaparim istersemde o tavani bozar size 1 kademe veririm kafami bozmayin oyle atlamayin hisseye ayariydi.

Sayfa 2/550 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •