Sayfa 562/682 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 5450 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. 30 eylül dolar 5.65
    9 aylık bilançoya oynayanlar bu hissede beklemesin..

2. Hocam beklentilere ne oldu 3 tepe vardı hepsi boş muydu

3. Yıllar oldu hergün bir umut pydsi 1 olacak diye

4. Elektirik zammı buna yansırmı sonuçta Silopi’de küçük bir pay var

5. Bu güne kadar silopideki paranın artışından şirket kur karı yazdı..cebe girdiği zaman gerçeğe dönüşecek...işte o zaman hasılat ve ciro artışı ona bağlı esas faliyet karında artışlar göreceğiz.işte o zaman şirket gerçek kimliğine kavuşacak...eldeki parayla cepteki para bir olur mu..?

6. İki gündür 0.90 da gövde gösterisi yapıyor...ama mal veren yok...

7. hala o olursa şu olursa yok o para gelirseymiş goygoyu var. gerçeği görememek bu. öyle yada böyle çöp muamelesi gören şirketi aldık. önce durumu kabullenelim iyi olsa bırakmazlardı.

şu piyasada çok afedersiniz b.ku satsanız ona bile talip çıkardı. hergün yükselenler var, bugün 15 kat pahalı olan yarı batık şirket tabelada, dün ihlaslar bile. düşünün gerisini.

satamamama neden olan şey; defter değeri, twitterdaki harunu dürüst bilmem, sn.emektarın özgüvenli yükselen üçgen hikayesi. hepsi fos çıktı, kimseyi suçlamıyorum hepsi az çok etkili oldu ama hata benim. birgün gidecek umuduyla bu kağıtlarda malı taşıttırdıkları keriz olduk. işin doğrusu bu isterse fizana gitsin.
    Burada yazdığım bilgi,yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlerimdir, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Buna varlık fonu ortak olsa bile başında O olduğu süre krş lu rakamlardan kurtulmaz nokta kimse ucuz diye atlamasın ucuzun ucuzu var ytdeğildir bilsem ben kazanırdım nokta:

Sayfa 562/682 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •