Sayfa 661/682 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5450 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. aylık g s d grafiği

2. ANALİZ-BIST Teknik Analizi(Tacirler Yatırım)

* * Tacirler Yatırım (
    http://www.tacirler.com.tr
    ) Tarafından Hazırlanan Teknik Analiz:

* * "Dolar bazında önemli yatay direncimizi kırdık ve 121.500’de TL* bazlı tarihi zirvemize yöneldik. 20,370 cent ise dolar bazlı* direncimizin kırılması bir bakıma 121.500 direncinin kırılmasının* habercisi olabilir. Dün 121.000’ne doğru gelen satışlar ile 120.250* seviyesinden kapandık. Dün TL bazlı zirvenin baskısı ve kar* realizasyonu hissedilmesine rağmen artı kapanış gerçekleşti. Bugünde 121.500 zirvesine doğru yönelimin devamını bekliyoruz. 119.500/119.750* dolar bazında desteğimiz olacak. Dolar bazlı zirve kırılması ve rekor* işlemler nedeniyle 121.500 zirvesinin kırılmasını mümkün görüyoruz.

* * GÜNLÜK TEKNİK ANALİZ BAZLI HİSSE ÖNERİLERİ

* * CCOLA,GSDHO,KERVT,MGROS,THYAO,TKFEN"

https://www.tacirler.com.tr/Pdfs/Ara..._Ocak_2020.pdf
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Dayanamadım bende Gsdho çok az kaldı.

Benden alan da kazansın....

YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE OLAMAZ
    HERKES KENDİ HÜR İRADESİYLE YATIRIM YAPMALIDIR. KİMSEDEN ETKİLENMEMELİDİR. YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK KESİNLİKLE KULLANILAMAZ.

4. Bende 5 de ikisini vermiş bulunuyorum.. İnşallah hızla yükselsin kalanı daha yukarıdan verelim.. Allah mahçup etmesin bizi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bende 5 de ikisini vermiş bulunuyorum.. İnşallah hızla yükselsin kalanı daha yukarıdan verelim.. Allah mahçup etmesin bizi.

zaten kimse kalmamış eskilerden 2 / 3 ay önce takip eden çok yatırımcı varmış korkup satmış acaba neden korktular . y t d

6. En zoru her an düşer korkusuyla yaşamak ky için..
    Düşerken çilekardır ky cı ölümüne bekler zarardayken zaten olan olmuştur ölümden öte köy yok der ama maliyete gelince bir kısmı oh der satar daha inatçısı kar edince satar daha inatçısı bekler ilk düzeltmede tüh eski günlere döneceğiz neden satmadım der ilk yükselişte satar kurtulur... Önemli olan ise doğru olanı olabildiğince yapabilmek, temel analizi iyi öğrenerek uygulayabilen kişi, parası küçük de olsa kendisi artık büyümeye başlamıştır.
    Ben her gün kendimi geliştirmek için uğraşıyorum.... pozisyonun çoğu duruyor riskimi azalttım temel beklentilerim Silopi haberi ve geri alınan paylar süre azalıyor her gün... şimdi taze gündem 5.95 kapatan dolar sayesinde 180 milyonu aşan yıllık bir net kar moral olacaktır..

Yine de beklentimi afaki tutmuyorum 0.7 - 0.8 pd/dd benim hedefim Allah mahçup etmesin inşallah bizi..
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    zaten kimse kalmamış eskilerden 2 / 3 ay önce takip eden çok yatırımcı varmış korkup satmış acaba neden korktular . y t d

Sayfa 661/682 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •