Sayfa 668/682 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678 ... SonSon
Arama sonucu : 5452 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Canınızı yakarlar dedik inanmadiniz.Bir kaç arkadaş güzel yerde satmış tebrik ederim.Borsayi bilen bana çok serzenişte bulunan arkadaşlaradaa selam olsun beklemeye devam edin

2. grafiğe iyi bakan anlar alma satma zamanını 3 ayda yüzde yüzden fazla yapmış bir hisse nin nesini konuşuyorsun 80 / 90 lardan satmışsın kuyruk acın var kötüleyip kim bilir kaç kişiye sattırdın onların vebalini günahını aldın biliyormusun acaba . burada sattım diye anons mu edelim ey ahali ben sattım diye bağıralım mı tekniğe göre satarım teknik al deyince sessizce alırım kimseye de ne sat nede al derim herkes kendinden sorumludur başkasının sorumluluğunu almam karı bulunca isteyen satar
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Canınızı yakarlar dedik inanmadiniz.Bir kaç arkadaş güzel yerde satmış tebrik ederim.Borsayi bilen bana çok serzenişte bulunan arkadaşlaradaa selam olsun beklemeye devam edin
    203 gördüğünde neredeydin
    Acılarını vardı
    Elbet konjektur gereği düşebilir
    Çok memnun oldun herhalde koşup geldin
    Sağlık olsun

4.  Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Shahhahaha..yükseliş yakın belli oldu😁

Sayfa 668/682 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •