Sayfa 133/154 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AU-1 Yazıyı Oku
    Taban 3,23.. Bu parayı etmez..

En fazla ederi 2,00 TL
    Pşşt, Cuma gününe kadar 2.00 TL olur mu? Ben 4.00 TL bekliyorum...

İddaa yapalım mı?

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Gelirlerin tamamı borç verenlere gidiyor. Mevcut borcun faizini bile ancak yeni borçla ödeyebiliyorlar.
    Bankalara verecek teminatları kalmadığı için kredileri tükendi. İhraç ettikleri yüksek faizli bonolar da hurdaya çıktı.
    Koptular. Kokain ve kadınlar dışında hiç bir şey umurlarında değil.
    Son düzenleme : AU-1; 06-06-2020 saat: 08:52.
    Kasa her zaman kazanır.

3. Elinde hisse varki yazıyorsun , ozaman niye kotuluyorsun dostum ? Aksgy uzun zamandır takip ederim yükseliş trendindeyken endekse ayak uydurdu. Piyasalar normalleşiyor,faizler düşük , para elbet en cazip borsa olacaktır. GYO firmalarinin zararı çok normal uydururlar hersekilde. Elimde aksgy hissesi var pazartesi düşmesini istiyorum elimdeki lot sayısını arttırmak için.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by AU-1 Yazıyı Oku
    Hiç kimse kendini bu topiğin muhtarı veya moderatörü zannetmesin...

İstemediğiniz kişileri ret listenize ekleyebilirsiniz. Böylelikle istemediğiniz kişilerden gelen gönderileri görmezsiniz bile.

İşine gelmeyen veya hoşuna gitmeyen beni ret listesine eklesin ve yazılarımı okumasın.

Ben burda kafama göre yazmaya devam edeceğim.
    Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sahte gözlemlere dayalı bir güven duygusu içindesiniz.

Vadesi gelen borçlarını ertelemek için alacaklıların insafına muhtaç durumdalar.
    Kasa her zaman kazanır.

5. Siz niye buradasınız?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Gelmiş burada negatif algı yapmaya çalışıyorsun. Şirket kötüyse burada işin ne ?
     Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Siz niye buradasınız?
    Banka soyguncusu Willie Sutton mahkemeye çıktığında kendisine bankaları niçin soyduğu sorulmuş. Oda şu basit yanıtı vermiş " çünkü paralar bankada "

İkinci kez niçin burada olduğumu soruyorsunuz. Cevap basit. " çünkü sazanlar burada "
    Kasa her zaman kazanır.

7. O zaman bırakın algıyı, daha fazla sazan gelsin, siz de daha fazla soyun..
    Mantıklı değil mi ??!

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu arkadaşı engelledim. Herkese sazan diyecek kadar egoist birisi. Ve kimseden ses seda yok. Bundan sonra yazdıklarını görmeyeceğim .
    Ve malefes ki bu zaat , 2 yıldır iki hisse üzerine yorum yapmış başka yok haaaa. Yani burdan şunu anlarım. Ya büyük kazık yedi acısı fazla (küçük ihyltimal) , yada bende daha makul olanı da bu ; bu iş den para kazanıyor yani sadece işi bu . Faklı nickler le farklı hisselerde algı yapıyor. Şu sıralar spk bu işin üstüne çok düşüyor. Tam şikayet etmelik.
    Elinde yok ne demeye yazarsın hemde iki yıldır... baba mirası mi sana bi şirket...

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 133/154 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •