Sayfa 134/154 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sazanlar, kendilerini yanıltmak amacıyla ustalıkla uydurulmuş yalanlara kananlardır.

Şirketin görünürdeki karı, piyasayı yanıltmaya yönelik sistemin bir ürünü (mark-to-market). Bir yatırımın gelecekte getirmesi olası kar bile bilançoda kar hanesine yazılabiliyor. Oysa Akmerkez Gyo da bunu yapmak için kar elde edilene kadar bekleniyor.

Neden iki farklı uygulama?... Sazan avına çıkmışlar.
    Son düzenleme : AU-1; 08-06-2020 saat: 20:29.
    Kasa her zaman kazanır.

Alıntı Originally Posted by kcgz_ky Yazıyı Oku
    Ve malefes ki bu zaat , 2 yıldır iki hisse üzerine yorum yapmış başka yok haaaa. Yani burdan şunu anlarım...
    Ben 2 şirket haricindeki şirketlerde işlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyorsam bunda yanlış bir şey yok. Yanlış olan, AKSGY'de işlerin nasıl yürüdüğünü bilmediğin halde bir şeyler bildiğini zannetmendir.

Ben eski kafalıyım. Önce işlerin nasıl yürüdüğünü anlar, sonra da şirkete bunu yansıtacak bir değer biçerim.
    Kasa her zaman kazanır.

Alıntı Originally Posted by kcgz_ky Yazıyı Oku
    .. 2 yıldır iki hisse üzerine yorum yapmış .. bu iş den para kazanıyor yani sadece işi bu ..
    Cömert teşvikleri nakit olarak almadan fikirlerimi niye yazayım ki?

Fikirlerimi yazarak para kazanmam senin niye zoruna gitti kardeş ? , Senin burada yazdığın fikirler beş para etmiyorsa benim kabahatim ne ki ?
    Son düzenleme : AU-1; 10-06-2020 saat: 11:41.
    Kasa her zaman kazanır.

4. Ben herkesin saçmalama hakkı olduğuna inanırım. Bazen kendimde saçmaladığım olur. İşin ilginç yanı bu arkadaş konuştukça hissemiz değer kazanıyor. O konuştukça hissede güvenle durulabilir gibi geliyor bana. Belli ki bir amacı var ve amacına ulaşmak için çabalıyor. Bence sorun yok...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bankaların rotatif ticari kredi faizleri %8,5 seviyesinde.

Akiş’in 3MTRLIBOR'a endeksli tahvilinin üçüncü kupon ödemesi bugün gerçekleştirildi. Temerrüde düşmediler ama kupon faiz oranı–yıllık bileşik : % 14

Kurtlukta düşeni yemek kanundur...
    Son düzenleme : AU-1; 10-06-2020 saat: 18:03.
    Kasa her zaman kazanır.

6. Pşşt, 2 TL olur mu?

Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. Tahtayı yavaştır ama sağlamdır biranda gider durulur tekrar gider, ben en son 3 te birakmistim 5 yaklaşmış ,, bol kazançlar pardon sacmalamalar
     Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Pşşt, 2 TL olur mu?

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hava puslu, bakalım bugün seans sonunda haftalık bültende bedelsizi SPK onaylayacak mı?

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 134/154 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •