Sayfa 41/154 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 321 - 328 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by eso Yazıyı Oku
    Yaklaşmayın arkadaslar bu kağıda. Bundan kazanan yok.kaç senedir böyle yapmışlar.yemleyip yemleyip yakaliyorlar.bilancolarına haberlerine itibar edilmez bunların .Ytd.
    Sizin gibi yatırımcılar olduğu müddetçe bu borsanın çantacıları bitmez.Kim ne kazanmamış?Şirketin son 3 yıllık finansallarına bakın bakalım neler olmuş?Birleşmeler şu bu olduğu için bu hesaplamaları anlamaktan uzaksınız sanırım.Şirket mükemmel bir finansal yönetim yapmış son 3 sene.Bu tahtada patron hiç kimseye at oynatmaz.Orta uzun vadeli alıp beklenecek bir hisse tabii 2,90 dan almayıp uçuyor kaçıyor diye 3,30 dan almayacaksınız.Ben şirkete ve yönetimine sonuna kadar güveniyorum.Hepimiz buradayız göreceğiz gelecekte neler olacak.

Ayıptır ya şirket harıl harıl çalışıyor burada gelip saçma sapan yazılar yazıyorsunuz.Bu kadar şeffaf bir şirket mi gördünüz acaba hayatınızda.2-3 sene önce grubun her sene yaptığı açıklamaları bulun okuyun adamlar ne demiş sonra ne olmuş bir bakın inceleyin önce.Derdiniz tahtalarda atlayıp hoplayıp zıplamak kazanamayınca da patrona suç atmak.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 04-12-2017 saat: 12:59.

2. Ederi 2.90 diyorsunuz.yani defter değerinin yarısı ancak eder diyorsunuz.Sonra da kağıdı bir güzel övüyorsunuz.birde kağıdın yatırımcı profiline hukmetmeye çalışıyorsun ve bana nasil yazmam gerektigini de ogretmeye kalkiyorsun.Neden bu haldesin bilmiyorum ama bu yazdıklarını benim için çok önemsiz hale getiriyor.saygılarimla

3.  Alıntı Originally Posted by eso Yazıyı Oku
    Ederi 2.90 diyorsunuz.yani defter değerinin yarısı ancak eder diyorsunuz.Sonra da kağıdı bir güzel övüyorsunuz.birde kağıdın yatırımcı profiline hukmetmeye çalışıyorsun ve bana nasil yazmam gerektigini de ogretmeye kalkiyorsun.Neden bu haldesin bilmiyorum ama bu yazdıklarını benim için çok önemsiz hale getiriyor.saygılarimla
    Bende zaten sizin için çok önemli olsun diye yazdım.Sizin gibi çok kişiler geldi geçti buradan.Ne yazdığımı anlayıp kavrayacak duruma geldiğinizde yazarsınız.Bazı yazılarımı 2-3 sene sonra gözleri ile bazıları ancak görebildi.Bu hisse sizin gibi uçan kaçanların peşinde olanlara birkaç gömlek fazla gelir.Saygılarımla

Tarihi zirvesinin şu gün bile sadece % 15 altında olan bir hissenin neyini beğenmediniz ya da nereden aldınız ki sürekli eleştiri.Soruyorum Erenköydeki AVM inşaatı ne durumda.haberiniz bile yoktur.Ak apartmanda durum ne desem?Beykoz ne durumda.

Daha önce yazdım sanırım fiyatın ne olduğu benim pek umrumda değil.Ederi 2,90 olduğunu düşünsem bu hissede işim ne.Benim birşeye hükmetmeme gerek yok mal ortada zaten.Ben size nasıl yazmanız gerektiğini değil ama yatırım yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini izah etmeye çalışıyorum.Anlayana.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 04-12-2017 saat: 17:20.

4. Akiş GYO, Akbatı AVYM için Loos Gayrimenkul Yatırım Fonundan Gelen ön teklif hakkında açıklama yaptı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Yönetimiz Kurulumuzca,
    Logos Portföy Yönetimi A.Ş'nin, SPK izniyle kurmuş olduğu "Logos Portföy Yönetim A.Ş Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu ("Logos Gayrımenkul Yatırım Fonu")'nun portföyüne dahil etmek amacıyla, Şirketimizin gayrimenkul portföyünde yer alan ve Koza Mahallesi 1655. Sokak N 6 Esenyurt adresinde bulunan Akbatı AVYM nin bağımsız bölümlerinin her birinin mülkiyet payının % 30'una tekabül eden kısmını geçmeyecek şekilde satın alımına yönelik ön teklifi tarafımıza iletilmiş olup; bu ön teklifin, kurulacak müşterek mülkiyet ilişkisinin hüküm ve koşullarının da belirleneceği bir "taşınmaz satış vaadi" sözleşmesinin müzakere edilip hükümlerinde mutabık kalınarak resmi şekilde imza edilmesi kaydı ile kabul edilerek, Logos Portföy Yönetimi A.Ş.'nin gerekli kaynağı yatırımcılardan sağlamasına yönelik görüşmeler yapması için izin verilmesine,

Bu izin çerçevesinde toplanacak fon tutarının kesinleşmesi sonrası satış ve müşterek mülkiyet koşullarının değerlendirilmesine,
    Karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/642740

Bu görüşmenin sonunda ortaya çıkacak meblağ nedir bunun ne kadarı kar olarak yansıyacak bilançoya diye sorsam?Hiç önemi yok değil mi bunların falanda.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende zaten sizin için çok önemli olsun diye yazdım.Sizin gibi çok kişiler geldi geçti buradan.Ne yazdığımı anlayıp kavrayacak duruma geldiğinizde yazarsınız.Bazı yazılarımı 2-3 sene sonra gözleri ile bazıları ancak görebildi.Bu hisse sizin gibi uçan kaçanların peşinde olanlara birkaç gömlek fazla gelir.Saygılarımla

Tarihi zirvesinin şu gün bile sadece % 15 altında olan bir hissenin neyini beğenmediniz ya da nereden aldınız ki sürekli eleştiri.Soruyorum Erenköydeki AVM inşaatı ne durumda.haberiniz bile yoktur.Ak apartmanda durum ne desem?Beykoz ne durumda.

Daha önce yazdım sanırım fiyatın ne olduğu benim pek umrumda değil.Ederi 2,90 olduğunu düşünsem bu hissede işim ne.Benim birşeye hükmetmeme gerek yok mal ortada zaten.Ben size nasıl yazmanız gerektiğini değil ama yatırım yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini izah etmeye çalışıyorum.Anlayana.
    Sn Lunar, şirketin borcu yüksek ilaveten de döviz cinsi borç oranı çok yüksek, buna yorumunuz nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bas kardeşim sen dandik hisse ne yapıcan ki bu hisseyi...Gidip atlayıp hoplayıp zıplayabileceğin hisselerden al.Bizi de yorma.2,86 ya çağrıya malı vermeyip 2,60 lara tahtayı basıcam diye uğraşan her kimse ona yazdım.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O alışların çoğunu sildiler.Aklı sıra akıllının biri ortaklar mal alırken 1-2 tik nemalanmanın derdinde.Hala SAGYO ya da SAFGY gibi sananlar var şirketi.

Merak edenlere önce AKALT-AKSGY birleşme Gk nun tutanaklarını okumalarını tavsiye ederim.
    Hiç olmazsa birine birşeyler karalarken topiğin başından 3-5 sayfa okuyun.

7.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Sn Lunar, şirketin borcu yüksek ilaveten de döviz cinsi borç oranı çok yüksek, buna yorumunuz nedir?
    Dersinize hiç iyi çalışmıyorsunuz derim.Hatta ben çok bile konuştum buralarda derim.

8. Sayın lunar, son çeyrek beklentiniz ve temettü beklentinizi mümkünse paylaşabilirmisiniz.

Sayfa 41/154 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •