Sayfa 51/154 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisseye uzun vadeli girdim. Şimdilik 5 bin lot. Bir 5 bin daha alınıp 3 sene beklenir

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 9 binde benden , 3 sene sürmez hocam haftaya başlarız ufaktan. Hissenin %87 si 5 kurumda , diğer% 13 u dağınık. Piyasada kağıt kalmamış...grafik sıkışmış patlamaya hazır...satışlar karşılanıyor..bugün 3xx lerden almayanlar, 6-7 liradan almadıkları için pişman olacaklar..şahsi fikrimdir...Ytd..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by megokturk Yazıyı Oku
    9 binde benden , 3 sene sürmez hocam haftaya başlarız ufaktan. Hissenin %87 si 5 kurumda , diğer% 13 u dağınık. Piyasada kağıt kalmamış...grafik sıkışmış patlamaya hazır...satışlar karşılanıyor..bugün 3xx lerden almayanlar, 6-7 liradan almadıkları için pişman olacaklar..şahsi fikrimdir...Ytd..

diyosun bak 3.15 den istedigin kadar al 50 000 lot falan ..endeks 117 000 olmus 3.15 yahu endeks 110 000 ken 3.21 di be ..hikayler hikayeler hep hikaye ..yıllardır aynı hikayeler bu sayfada halka arz olalıdan beri hala 6.7 olucak 3 yıl sonra endeksin 70-80000 olmayacagı ne malum ..endeks rekorlar kırarken cıkmayan endeks duserken 6.7 lira olucak oylemi ..3 yıl sonra endeks 70000 olursa 1.50 den alırız hele birde emlak sektoru iyice durur ve cokerse 1 tl istemedigin kadar

4. Ne kadar çok olumsuz yorum olursa , o kadar yakındır yükseliş

5. vah vah o kadar yukseldi o kadar yukseldi ki %10 yukseldi tavan oldu simdi kar realize ediyor alt tarafı 4 kademe yukseldi 3 unu geri verdi biride diyorki grafikte yıllık yukselis %30 endeksin yıllık yukselisi %55 onu napıcaz kendi kendini yalancı cıkartıyor endeksten %25 geri kalmıs hala iyi hisse diyor hayeller paris gercekler 117 000 endeks te 3.15

6. halka arzdan beri takip ederim bu sayfaları hep masal hep masal 6 olucak 7 bilemedin 10 olucak yıllardır aynı masallar o kadar iyi o kadar iyi hisseki endeks 15 000 puan yukseldi bu hala 3.12-15 te kaldı 102-103 000 lerde bile 3.42 gordu 2 ay once bu hisse ..bos bos masallar bunların patronu kimseye 5 kurus kazandırmaz bu sene temettude vermezlerse kalırmısınız dumduzlak temettuculer endejse uymayan kazandırmayan kucuk yatırımcıya temettu verir haaa endeksten %25 geri kalmıs iyi hisse diye ovuyorlar mrgyo gibi bir hisse yıllıkta %535 yukselis kar bırakmıs onu napıcaz iyi gyo ları bilmesek iyi diye yuttaracaklar bu bos laflar hep bos

7. ha simdi derlerki 10 yıldır 0.25 ten %1200 yukselmis ne cok ne cok ..hektas %3000 yukseldi diger gyo lar bundan ka be kat fazla yukseldi .hektas 10 yılda ustelik heryıl enflasyondan fazla %20 temettu veriyor bazı yıllar bedelsiz...hektastan kac kat fazla kar ediyor aksgy ? eee hektas patronu gibi patron var aksgy patronu gibi patron var endekse uymayacaksan o kadar bilanco karını aldıgın isleri fiyata yansıtmayacaksan ne diye borsaya kotesin ? cunku hep bana hep banacılık bunun adı .cık git o zaman borsodan madem bir ise yaramayan hissesin..ama yok endeks en ufak dustunmu oyle guzel ayak uyduruyorki tam da bugunku ve herzmanki gibi alt tarafı 3-4 kademe yukseliyor endeks 300 puan dusse hepsini anında geri dusuyor ya boyle hissemi olur..2.30 lar beklentim benim fikrim bana herkesin fikri kendine .yatırım matırım tavsiyesi degildir .sessizce 2.30 beklemeye devam edicem

8. Tabii alırsın verirse 80-90 kuruş temettü o zaman alırsın 2,30 a seni mi kıracağız.

Sayfa 51/154 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •