Sayfa 96/154 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 761 - 768 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Gelir rakamının 1.506.055.335 tl si değer artışlarından oluşmuş.(yani sanal)

YTD
    Akiş GYO'nın vergi dairesine sunulan 2018 yılı 9 aylık karı 113.352.823 TL

Arpacıya borç eden ahırını tez satar..

Boyner'in çoğunluk hissesi Katarlıların oldu..

Borç bini aşmış.Bakalım düzenbaz raif neyini bozduracak.
    Son düzenleme : AU-1; 14-11-2018 saat: 00:29.
    Kasa her zaman kazanır.

3. Olumsuz hava pompalayan arkadaşlar bildiklerini yazsın bizde bilgilenelim , öz eleştiriyi şahsın kendisine yapın topic üzerinden yazıp adama daha çok zevk veriyorsunuz haberiniz yok

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ...........
    Son düzenleme : otto402; 14-11-2018 saat: 15:53.

Şirketimiz, Akiş Mudanya Adi Ortaklığı'nın 05.12.2017 tarihinde Beykoz bölgesinde bulunan 1883/16 parsel ile imzalamış olduğu düzenleme şeklinde gayrimenkul satış vaadi ve kat karşılığı inşaat sözleşmesinden doğan taraf olma sıfatı ile birlikte bütün hak ve borçlarını 14.11.2018 tarihinde imzalanan devir sözleşmesi uyarınca devretmiştir.

Saygılarımızla,
    Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

6.  Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    Olumsuz hava pompalayan arkadaşlar bildiklerini yazsın bizde bilgilenelim , öz eleştiriyi şahsın kendisine yapın topic üzerinden yazıp adama daha çok zevk veriyorsunuz haberiniz yok

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynen katılıyorum. bu kadar olumsuzsanız ve hisse sahibiyseniz satın kurtulun, yok elinizde hisse yoksa genel kurula gidin şahısların yüzüne söyleyin ne söyleyecekseniz. forum resmen ağlama duvarına dönüyor. bugün bir kademeden bir miktar alım yazdım. bir öğleden sonra biri kapanışa yakın güç bela alım geldi. satış yapan pek yok gibi. ben bazen bu tip ağlama ve kötülemelerin kasıtlı olduğunu düşünüyorum. bilançonun değerleme sebebiyle aşırı olumlu gösterildiği gibi verilere dayanan eleştiriler hariç.

şu forumda ciddi ciddi gyo nun projeleri konuşulmuyor, tartışılmıyor nedense. normalde burada caddebostan projesinin durumunun, akapartman suadiye mağazasının ne zaman biteceğinin vb. konuların vb. konuşulup tartışılması gerekirken neler yazılıyor.

sözleşmesinin devri haberi bana çok açık gelmedi, sözleşmeyi devrettiler ama kime devredildiği yazmıyor, neden devredildiği yazmıyor, karşılığında tazminat vs. verildi mi yazmıyor, epey kapalı bir haber olmuş gördüğüm kadarıyla.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

Ben kafama göre takılırım. İşine gelmeyen okumasın.

İstemediğiniz kişiyi engelleyebilir ve ondan gelen mesajları görmeyebilirsiniz

Satıp mı satmadan mı kurtulacağımı ben bilirim. Kendi işinize bakın.

Daha da zorunuza giderse moderatöre şikayet edin.
    Kasa her zaman kazanır.

8. Burada sez soluk yok

Sayfa 96/154 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •